už je vám asi jasné, že to k sobě nepasuje. Dnešní téma vyvolalo vzpomínky u čtenářky s nickem Romca2, která absolvovala pětikilometrovou túru v nových botách. Jak to dopadlo, to si snadno domyslíte.

Zdravím všechny Ženy-in

S dnešním tématem jsem si vzpomněla na jednu příhodu. To jsem byla ještě mladá holka a každé prázdniny jsem jezdila k babičce do jižních  Čech. Byla to malá vesnička a autobus měl konečnou v městečku asi pět kilometrů od ní. Vždycky jsem to chodila pěšky, ale to mi vůbec nevadilo, byla jsem natěšená, cesta rychle utíkala.

Ale tenkrát jsem trochu nedomyslela obuv. Vyrazila jsem si v dřevákách, které byly tehdy velice módní a chtěla jsem se pochlubit holkám, jak jsem světová. Měly dřevěnou podrážku a kožený svršek.

Byly pohodlné, ale na pochoďák s těžkou taškou přece jenom dost nevhodné. Štrádovala jsem si to po silnici, přehazovala tašku z ramene na rameno a nohy mě začaly pálit, kraje se mi pomalu zařezávaly do jemné kůže na nártech. Uf, to byla bolest. Nakonec mě to donutilo dřeváčky sundat a jít pěkně bosa.

„Panenko skákavá“, spráskla nade mnou ruce babička, když jsem se statečně doškobrtala na dvůr. Hodila jsem tašku na zem a nohy do lavoru se studenou vodou. Puchýře už byly stržené a pěkně krvavé. Skoro jsem se styděla babičce ukázat, v jakých botách jsem se vydala na cestu. Nechtěla jsem být za hloupou, ale babička se tomu jen smála, a věděla moc dobře, že si příště dám pozor.

Je pravda, že jsem na tuhle příhodu dlouho vzpomínala a dnes se mi vybavila jako živá.

Zdraví Romca2

Milá Romco2, to jste neměla v tašce náhradní boty, třeba tenisky?

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a nové boty, milé ženy-in?

  • Už vám někdy daly boty zabrat? Tlačily nebo dřely? Udělaly vám puchýře, kuří oka, či mozoly?
  •  Poučila jste se?
  • Jak a podle čeho si boty vybíráte? Máte už zkušenosti a nikdy si nekoupíte boty, které nesedí stoprocentně?
  • Nebo dáte na radu prodavačku, že se boty poddají?
  • Máte nějaký ortopedický problém, (“ostruhy“, vybočený palec, zborcenou klenbu), ketrý vás omezuje při výběru bot?
  • Vlastníte boty, které nejsou zrovna pohodlné, a přesto je nosíte?
  • Napíšete nám nějakou příhodu o nepohodlných botách?

Podělte se s námi o své zkušenosti a názory a napište na adresu: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat novou řadu kosmetiky SOLUTION truly radiant od AVON. V tomto balíčku najdete tónovací hydratační krém, noční krém a krém na oční okolí.

ena

Reklama