Dle všeho tomuto létu vládnou digitální fotografie.

Každý si je přeposílá mailem, všichni zakládají fotoalba na internetu. I my v redakci si nosíme své zvěčněné chlouby na cédéčkách a hromadně je prohlížíme. Pracovat s digitálním foťákem se do tohoto léta naučila již většina z nás.

 

Když jsem před časem vyhlásila téma „Jak vám Žena-in.cz změnila váš život“, objevila se ve většině vašich příspěvků informace týkající se práce s digitálními fotkami. Přesvědčte se samy:

 

"Našla jsem tady spoustu dobrých kamarádek i kamarádů. Naučila jsem se tady základům práce s PC... objevila jsem kouzlo digit. fotografie a práci s nimi. Naučila jsem se tady i spoustu dalších věcí..."

 

Tanzi

 

„…a to jsem zdaleka nevyjmenovala všechno, čím mi je tento magazín milý. Také jsem se naučila mnohým počítačovým dovednostem – účelnějšímu ovládání prohlížeče, stahování fotek, videa a různých užitečných prográmků, práci s photoshopem a ještě jiné věci, o nichž jsem dříve soudila, že je na nic nepotřebuji.“

 

al.do

 

"Jo a naučila jsem se zacházet i s foťákem, abych mohla posílat své úlovky holkám, se kterými jsem se na magazínu seznámila..."

 

Rybička

 

 

 

Pokud patříte i vy k fandům digitálních snímků, pochlubte se mně i ostatním. Pošlete mi vaše povedené fotografie, hlavně ty, na které jste pyšné. Může na nich být tentokrát cokoliv, jde o jejich kvalitu a dojem, který vyvolávají. Potěšíte tak oko moje a také ostatních čtenářek fotografek…:)

 

A nebojte se, nemusí to být přímo profesionální práce anebo snímek umělecký. Pošlete prostě ty vaše oblíbené…

 

Už se těším na známé adrese redakce@zena-in.cz !!!

 

I dnes bude soutěž - můžete vyhrát pěknou letní kabeličku :-) Stačí sledovat hlavní stranu! 

 

9:30 hod - Už v ranních hodinách se nám sešlo v mailu velké množství fotek. Již teď je jasné, že nebude v našich silách zveřejnit všechny - budeme tedy vybírat pouze ty nejlepší!!!

11:00 - Fotky prosím již neposílejte, neb se tu v nich přímo topím... Jsou skvělé, děkuji vám, ale více jich prohlédnout nezvládnu...

 

Krásné chvíle se Žena-in.cz vám přeje 

Reklama