Léto patří krásným chodidlům! Pečujte o ně tak, abyste se za ně nemusela stydět. Díky každodenní péči o chodidla budete mít krásně hebkou a svěží pokožku. Pak už stačí jen hezká pedikúra a můžete nazout vaše oblíbené páskové boty. Přinášíme vám několik tipů od Mary Kay, jak krásných chodidel docílit.

Into the Garden™ Sada na pedikúru od Mary Kay

jkTato sada na pedikúru je součástí limitované kolekce Into the Garden™ – navržené v exkluzivní spolupráci Mary Kay s brazilskou módní návrhářkou Patricií Bonaldi a vizážistou Mary Kay Sebastianem Correou.

Sada zahrnuje peeling na nohy, šumivé tablety do koupele, separátory prstů a pilníček na nehty. Celé balení produktů je zabalené v praktické síťované taštičce.

Více informací najdete na www.marykay.cz

 

njOsvěžující krém na nohy od Mary Kay

Chladicí mátové složení krému pomáhá unaveným nohám k pocitu svěžesti. Vmasírujte krém na holé nohy nebo přes silonové punčochy.

Aplikujte na konci dlouhého dne nebo na závěr pedikúry. Aplikuje pokaždé, kdy vaše nohy potřebují osvěžení.

Více informací najdete na www.marykay.cz

 

gExtra zvláčňující noční krém

Faktory jako teplota, vlhkost, věk a hormony mohou narušit přirozenou rovnováhu vlhkosti pleti. Odborníci doporučují optimální hydrataci pro zanechání jemné, hladké a mladě vypadající pleti.

Mary Kay® Extra zvláčňující noční krém je voňavý, průsvitný hydratační krém, který pomáhá udržet přirozenou vlhkost pleti a hydratovat suché partie. Je vynikající pro vysušené partie těla, zejména na ruce, lokty a chodidla.

Více informací najdete na www.marykay.cz

Reklama