Znáte to všichni velice dobře… stojíte v městské dopravě nebo v obchodě a cítíte nepříjemný pach. Pach potu. Vlastního nebo cizího, není to nic překvapivého, jedná se o fyziologický proces v našem těle, který je velmi důležitý. Slouží k udržení stabilní tělesné teploty a ke zvlhčování a ochlazování povrchu těla. Je ale na nás, abychom tyto pachy alespoň zmírňovali, a to používáním deodorantů a antiperspirantů. U většiny z nás jsou součástí naší každodenní péče o tělo. Značka Identity uvádí na trh 4 NOVINKY pro ženy – 2 deodoranty a 2 antiperspiranty, všechny čtyři ve formě sprejů.  Jsou založené na obsahu přírodních látek, které jsou v dnešní době tak oblíbené.

Pot je čirá tekutina bez zápachu, kterou tvoří z 99% voda, zbytek jsou odpadní látky. Pot sám o sobě nepáchne. Nepříjemný pach způsobují až bakterie, které normálně žijí na povrchu kůže a které rozkládají bílkoviny a mastné kyseliny. Je zajímavé, že zvláště silně zapáchá pot vzniklý v případě, kdy se člověk zpotí v nějaké emocionálně náročné situaci. Tento pot bývá totiž koncentrovanější, protože se vytvoří během několika sekund.

Na pot se doporučují antiperspiranty a deodoranty.

Antiperspiranty obsahují aktivní složku, která omezuje tvorbu potu tím, že vede ke stažení vývodu potních žláz, a tím snižuje množství vylučovaného potu. Zbavují nás tak nepříjemného mokrého podpaží a dodávají nám pocit čistoty, sucha a svěžesti.

 

Deodoranty obsahují antibakteriální látky, které omezují množení bakterií rozkládajících složky potu, a tím pomáhají předcházet vzniku nepříjemného zápachu. Jejich účinek je krátkodobý, a proto je třeba používat je i několikrát denně. Deodoranty neomezují tvorbu potu, který se tvoří i po jejich použití, pouze zamezují zápachu.

IDENTITY anti-perspirant Nature se svěží vůní pomeranče a citronové trávy poskytuje dlouhodobou a účinnou ochranu před pocením a vznikem nepříjemného tělesného pachu. Je vhodný i pro citlivou pokožku.

IDENTITY anti-perspirant Space s originální vůní bergamotu a svěžích citrusů poskytuje dlouhodobou a účinnou ochranu před pocením a vznikem nepříjemného tělesného pachu. Je také vhodný i pro citlivou pokožku.

IDENTITY deodorant Ozon s moderní vůní ozonu a mořského vzduchu spojenou s jemným nádechem fialky omezuje vznik nepříjemného tělesného pachu a dodává pocit svěžesti po celý den.

IDENTITY deodorant Spirit s orientální vůní s tóny exotického ovoce a zázvoru omezuje vznik nepříjemného tělesného pachu a dodává pocit svěžesti po celý den.

 

Ceny všech čtyř výrobků jsou velmi přijatelné. V drogeriích a vybraných hypermarketech se pohybuje kolem 55 Kč.

Řadu IDENTITY doplňují dva výrobky na holení.

IDENTITY Shaving Gel je hydratující gel na holení s výtažky Aloe Vera pro citlivou dámskou pokožku. Již malé množství gelu vytvoří bohatou krémovitou pěnu s vysokou stabilitou. Obsažené výtažky Aloe Vera snižují podráždění pokožky při holení a napomáhají jejímu zklidnění.

IDENTITY Shaving Foam je pěna na holení vyvinutá speciálně pro citlivou dámskou pokožku. Nanesená pěna chloupky před holením zjemní a výtažky z Aloe Vera pokožku zklidní a dodají potřebnou vlhkost.


Aloe Vera
– léčivé účinky této extrémně robustní rostliny byly využívány již ve starověké Antice. Za svou velkokapacitní zásobárnu vlhkosti vděčí Aloe průhlednému, čirému gelu, který se vytváří pod tlustou vrstvou obrovských dužinatých listů, které po nasání vlhkosti uzavřou své póry, a tím si uchovají velké procento vlhkosti.

Reklama