„Jakuba jsem milovala asi rok a půl, ale potom jsem začala mít pocit, že cit vyprchává, až zmizel úplně. Cítila jsem, že mě svojí láskou a pozorností spíš dusí, a tak jsem to ukončila. Byla to pro něj velká rána. A ještě tři měsíce po rozchodu mě naháněl a snažil se mě získat zpátky. Marně. Já už měla jeho dolézání plné zuby, takže jsem mu řekla pár ošklivých věcí, které ho ranily. Nejsem na to hrdá, ale docílila jsem toho, že už mi dal pokoj,“ popisuje Kateřina.

645395588e7b8obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Ta se půl roku po rozchodu seznámila s Dominikem. Byl přesně podle jejích představ. Pozorný, gentleman, lichotil jí, ale přehnaně se nevnucoval. Šíleně se do něj zamilovala, ale po dvou měsících se s ní Dominik rozešel. Ukázalo se, že své city jen předstírat, aby Kateřinu ranil.

„Když se se mnou rozcházel, totálně se mi vysmál do obličeje. Prý jsem si snad nemohla myslet, že je do mě opravdu zamilovaný. Byla to jen pomsta. Ukázalo se totiž, že je to kamarád mého bývalého Jakuba a že se na mě domluvili. Měl se mě pokusit sbalit, a pokud bych zabrala, tak mě po pár týdnech odkopnout, abych prý věděla, jaké to je. Když mi tohle řekl, byla jsem zdrcená a ponížená, přišla jsem si jako v nějaké trapné telenovele,“ uzavírá Kateřina.

Zdroj: respondentka Kateřina

Čtěte také: