Když otevřete internet nebo bezpočet knih bezpočtu autorů, objevíte snad stovky zaklínání a nejrůznějších rituálů, kouzel a praktik na vyvolání erekce, a kdyby jenom to. Rovnou se můžete pokusit nějakého chudáka pomocí vlastní krve přimět k bezhlavé náklonnosti a slepé touze.

Pozor ale, jestliže věříte těmto metodám a ony fungují, pak by bylo dobré také vědět, že přece pravá láska je nad všechna kouzla.

Dáš si kafe!

Abyste nedopadly jako jedna moje známá, která mě celý večer rdousila s tím, že jde na rande a tohohle chlápka prostě musí mít za každou cenu.

Cena byla ve finále vysoká. Varovala jsem ji, že je to jenom na hraní a že otroka z něho tím neudělá. Trvala na tom, byla umanutá.

Kouzlo spočívalo vedle jiných drobností i v přimíchání tří kapek její krve z levého malíčku do jeho nápoje.

Dopadla tak, že v restauraci ho napřed přinutila dát si místo bílého vína kafe, pak mu vysvětlila, že musí na záchod, protože „přece chce mít zdravou prostatu“ a nakonec si nad jeho hrnkem kávy ždímala desetkrát probodaný prst zbytečně, protože byla tak nervózní, že nevypotila vůbec nic.

Navíc, když se tam tak bodala a pak rychle ždímala, vůbec nezaregistrovala, že ji při tom pozoruje zděšený barman, do půl těla přehozený přes pult.

Kýžený milenec si ve finále musel myslet, že to nemá v hlavě v pořádku, protože poté, co si pak odskočila ona, po jejím návratu na ni koukal, jako by ho mohla pokousat.

Patrně mluvil s barmanem.

Jestli ale chcete neškodné prostředky bez vedlejších účinků, které připraví vašemu partnerovi příjemný stav tvrdosti a ještě aby to bylo zdravé, prosím, můžeme požádat velkou matku přírodu o něco z jejího proteinového repertoáru.

sa

Zaručeně mu pomůžete například

  • Třemi včelami přimíchanými za syrova do jakéhokoli pokrmu. Působí cca do 30 minut.
  • Pěti až osmi mravenci rozetřenými nejlépe ve špenátu. Působí také do půl hodiny.
  • Jednou vypasenou žížalou nakrájenou nejraději do karbanátku.

Tyto praktiky jsou staré jako sex sám, ovšem neměl by to protějšek v žádném případě zjistit. To by se totiž místo k vám schoulil patrně na dlouhou dobu k záchodové míse.

Mimochodem – mravence mám vyzkoušené, na žížalu jsem neměla odvahu a včely jsou poněkud slabší. :-)