Dnešní soutěž bude inspirována - jak už jste si všimli podle názvu - revizory. Tentokrát ale budete honit vy je. V článích a novinkách dnešního vydání (vyjma komerčních) se budou objevovat vždy na určitou dobu velocitaptoři (nejkratší bude 5 minut, ale obvykle vydrží "ve stanici" mnohem déle). V jednu dobu jich můžete najít víc na různých místech.

Vaším úkolem bude zapsat si, kde jste je našli, kolik jich na místě bylo a přibližně v kolik hodin. Ti z vás, kterým se podaří chytit nejvíc velociraptorů mají šanci vyhrát komplexní péči o vaše vlasy. Jedna bude ta nejúspěšnější a jednu vylosujeme ze zúčastněných bez ohledu na to, kolik velociraptorů ulovila.

Své revizorské výsledky prosím zapište SEM (klikněte!) nejpozději do zítřejší osmé hodiny ranní. Pak zveřejníme výherce. Nezapomeňte, že výsledek jde zapsat jen jednou - naráz, pak už vás to do odpovědního okna nepustí!

Radit si pod článkem je zakázáno - byli byste sami proti sobě. Pokud přeci vás bude dobrota moc tlačit, povoleno je pouze takové napovídání, z kterého to nepoznám :-). Koho chytím, že napovídá, toho ale vyloučím. Takže pozor na mě :-).

Začínáme v 10:00! Až bude umístěn poslední, dám vědět do diskuze pod tento článek.

Ukázka velociraptora, která se do úlovků nepočítá!!!


 

Reklama