Zajímavý rituál praktikuje po milování čtenářka Bonda. Po sexu si své chlapské protějšky pěkně fotí. V této novince najdete Bondin příběh, jak se to celé sešlo, ale i jednu fotografii...

Tématem jsou dnes vaše aktivity po sexu. Čtenářka Bonda, která mi zaslala další příspěvek, má skutečně zajímavou zálibu: Po milování si své chlapy fotí.

Prohlédněte si jeden z jejích snímků! (Mírně cenzurovaný redakcí.)

Co někdy dělám po milování

Můj sexuální život prošel od rozvodu bouřlivým vývojem, vlastně se vyvíjí dál do trochu klidnějšího režimu. Nemám žádné jednotné schéma, co dělám po sexu, protože stálého partnera asi už nenajdu a kamarádi na potěšení mi nevydrží moc dlouho, nemíním teď rozebírat, čím to je.
Jeden kamarád po sexu projevil přání, jestli bych mu neudělala fotku intimních partií, kterou by si vystavil na jednom anonymním amatérském serveru. Moje umělecká tvořivost zajásala a těch fotek jsem udělala víc. Zjistila jsem, že mě fotografování nahých mužů vyloženě baví. Mě totiž vůbec baví pozorovat a masírovat mužské tělo a totéž chci od muže na oplátku.
Ještě víc baví fotografování ty muže, pokud s tím souhlasí, většinou jsou na svou chloubu pyšní, i když mají stále problém s těmi rozměry, které u nás žen až tak velkou roli nehrají. Někteří muži na oplátku chtěli fotit mě. Dovolím to jen s mým fotoaparátem, až si fotky prohlédneme, domluvíme se, co s nimi, případně je vymažeme. Myslím, že takové fotky nemají s pornem nic společného, jde jen o oživení.
Nějaké akty jsem zveřejnila na jednom uměleckém serveru a ohlasy byly dost smíšené. Zdá se, že lidi jsou zvyklí, že z každého plátku na nás vykukují ňadra nahých žen, ale mužské přirození se jim zdá někdy až hnusné. A když už připustí mužské akty, myslí si, že by to měly být jen mladičtí modelové a měl by být vidět maximálně hezký zadek. Jakoby se na každém lidském tělu nedalo najít něco krásného.
Nechcete se taky zkusit fotit? Doporučuji to.

Bonda

P.S.
Posílám jedno digitálně upravené dílko, jsem totiž hrozně zvědavá, jestli to v redakci projde.

akt

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. února 2011: Co děláte po sexu?

Máte, milé čtenářky, po milování nějaké zvláštní chutě? Nebo snad nějaký specifický rituál?

Napište mi o tom, co děláte po sexu, do zítřejšího tématu dne! Vyhrát můžete krásný dárek pro svého miláčka - totiž omlazující oční krém AVON QuadraFX Anti-Ageing (viz obrázek dole). Pokud chcete, aby měl váš příspěvek šanci na uveřejnění - a tedy i na výhru - ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Své texty zasílejte na redakční e-mailovou adresu, kterou najdete níže...

avon

Reklama