Pěkné milování a po něm chutná večeře, povídání si dlouho do noci - to je rituál čtenářky Ilony, o kterém nám napsala do dnešního tématu: Co děláte po sexu?

Co děláte po sexu? Toť otázka, o kterou dnes běží, milé čtenářky. Níže si můžete přečíst příspěvek, který zaslala jedna z vás: čtenářka Ilona...


Dobrý den,

včera jsme se krásně milovali s mým přítelem, bylo to krásné, několikrát za sebou, můj přítel dostal poté, na něco chuť, tak jsem mu připravila dvě housky se šunkou a sýrem, snědl to s velkou chutí. Později jsme si začali povídat o různých tématech, po hodince této společné konverzace jsem mu usnula v jeho náručí.

Ovšem někdy, připravuji druhou večeři, ale ne něco složitého, to můj přítel nechce, abych dělala v pozdních hodinách, menší pizzu, nebo miluje nakládaný hermelín, toho se nikdy nepřejí. Také sám jde připravit ovoce, což milujeme oba, jahody, broskve, mandarinky nebo ananas. O Vánocích jsme, také mlsali čokoládové bonbonky, mě dával s bílou čokoládou, ty ví, že je mám nejraději, a on ty mléčné.

Takže u nás, opravdu nějaký náš rituál existuje, s pozdravem pro všechny čtenářky Žena-in. I vy nezapomínejte na Váš rituál po sexu, ať už je odlišný od našeho.

Ilona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. února 2011: Co děláte po sexu?

Máte, milé čtenářky, po milování nějaké zvláštní chutě? Nebo snad nějaký specifický rituál?

Napište mi o tom, co děláte po sexu, do zítřejšího tématu dne! Vyhrát můžete krásný dárek pro svého miláčka - totiž omlazující oční krém AVON QuadraFX Anti-Ageing (viz obrázek dole). Pokud chcete, aby měl váš příspěvek šanci na uveřejnění - a tedy i na výhru - ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Své texty zasílejte na redakční e-mailovou adresu, kterou najdete níže...

avon

Reklama