Přeji hezký den, Jindřiško,
 
rozhodla jsem se taky přispět k dnešnímu tematu, ale možná trochu z jiného úhlu pohledu.
Nechci vyprávět, jak proběhlo seznámení mých rodičů s přítelem, protože to bylo úplně normální a v pohodě bez jakýchkoli vtipných či trapných zážitků.
 
Ale nač bych chtěla vzpomenout, je seznámení, které proběhlo opačně, a to tak, že maminka jednoho dne přivedla svého už nynějšího manžela, aby se seznámil s námi, jako s maminčinými pacholátky :o))
 
Musím říct, že jsem jako 15letá holka měla zvláštní pocity a z návštěvy cizího pána, který dle mého názoru mohl za rozchod rodičů, jsem byla nervózní a zároveň trochu naštvaná.
 
Blížila se hodina H a já jsem dodělávala pohoštění a snažila se upravit, aby si ten pán neřekl, že jsem šmudla. Do vlasů jsem si zapletla obrovskou mašli - to asi aby mě našli :o))))
 
Když zazvonil zvonek a mamina šla otevřít, už jsme se sestrou seděly v obýváku a čekaly.
 
Do dveří přišel onen pán a my se sestrou zůstaly jako opařené.
Byl hubený a vypadal hrozně unaveně, ale hlavně byl o moc starší než náš táta - nebo alespoň takovým dojmem působil.
 
Vůbec jsem v tu chvíli nechápala, co na něm mamka vidí.
 
Vzájemně jsme se představili a já jsem usoudila, že cokoliv bude zábavnější, než tam s nimi sedět. Odešla jsem do pokoje a dál se o ně nezajímat.
 
Možná jsem v tu dobu byla na mamču trochu naštvaná a vůbec jsem se nechtěla k ničemu vyjadřovat, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a já jsem zjistila, že ten hubený a unavený pán, který se mi ani trochu nelíbil, je naprosto skvělý člověk, kterého mám ráda a nebojím se ho požádat o radu.
 
Taky jsem si uvědomila, že jde hlavně o štěstí maminky, která je snad šťastnější a spokojenější.
 
A z celého toho seznámení je nejkrásnější, že mám ještě jednu sestřičku, která je sluníčkem celé naší nové rodiny :o)))
 

... s maminčinými pacholátky :-)
To je také krásný příběh! Děkuji za něj, všechny pohledy na dnešní téma dne jsou přesně to pravé pro osvěžení a pobavení.
 
Hezké odpoledne
Reklama