Erika a Josef se před pár měsíci rozhodli, že po deseti společných letech chtějí rozvod. Poté, co si o všem promluvili a dohodli se, že manželství ukončí, začala Erika chodit s novým mužem. Ten o ni jevil zájem už dřív, ale ona si přála nejprve uzavřít vztah s Josefem. A to také udělala. Ani on nebyl v manželství spokojený, takže nijak neprotestoval. Kdo ale protestoval hodně, byla Josefova matka, která nemůže překousnout, že Erika už má nový vztah.

64db54d943d9bobrazek.png
Foto: Shutterstock

„Manžel bydlí po rozchodu u své matky, kam za ním jezdí naše děti. Máme sedmiletou holčičku a čtyřletého chlapečka a začínám si všímat, že moje zatím ještě tchyně o mě před nimi nemluví moc v dobrém. Syn i dcera už se mě několikrát ptali, proč jsem opustila tátu a zničila jim rodinu, a když jsem se zeptala, odkud to mají, řekli mi, že od babičky,“ tvrdí Erika.

S jejím novým partnerem neměly děti od začátku žádný problém. Naopak jim přišel jako zábavný kamarád. Stačilo ale prý několik návštěv u babičky a děti s ním přestaly chtít trávit čas a začaly být neslušné, protivné a zlé pokaždé, když přijde na návštěvu.

„Jsem si téměř jistá, že za to může tchyně. Samozřejmě jsem o tom mluvila s manželem. Tvrdí, že jí vysvětlil, jak se věci mají, a že jsme se na rozchodu domluvili oba, a prý jí řekl i to, ať o mně před dětmi radši nemluví, když pro mě nemá dobrého slova. Evidentně ho ale neposlouchá. A to nemluvím o tom, že jim nakoupila spoustu nových a drahých hraček, které si ale nesmí vzít domů, ale mohou si s nimi hrát jen u ní. Chce docílit toho, aby s ní byly radši a častěji než s vlastní matkou,“ myslí si Erika.

Ona sama se s tchyní snažila již několikrát promluvit, ale ta to odmítá a zavírá Erice dveře před nosem. Vždy jen pustí děti dovnitř a snaše se ani nepodívá do očí.

Zdroj: respondentka Erika

Čtěte také:

Reklama