„Osmnáct let bylo fajn, ale poslední dva roky už jsme se hodně hádali. Jirkovi najednou začalo vadit, že jsem ve vztahu dominantní a mně lezlo na nervy to jeho neustálé fňukání, jak ho nebaví práce, že není spokojený se svou postavou apod. Všechno to směřovalo k zásadnímu rozhodnutí, které jsem nakonec udělala já. Před pěti měsíci jsem mu řekla, že se chci rozejít. Vypadal překvapeně, navrhoval, že bychom tomu měli dát ještě šanci, ale když zjistil, že jsem pevně rozhodnutá, smířil se s tím,“ popisuje Petra.

64cccd7add1c1obrazek.png
Foto: Shutterstock

Jiří si po rozchodu našel podnájem a odstěhoval se ze společného bytu. S Petrou se pravidelně vídá, když si předávají děti. O rozvodu se ex partneři bavili zatím jen jednou a dohodli se, že úřední záležitosti ještě nějakou chvíli počkají, až se všechno ustálí. Petru ovšem trochu zaskočilo, že její bývalý moc dlouho netruchlil, už měsíc po odstěhování se po jeho boku začala objevovat nová žena.

„Byla jsem docela zaražená, že si tak rychle našel náhradu, ale nedávala jsem tomu moc velkou budoucnost. No, jenže už jsou spolu čtyři měsíce a nevypadá to, že by chtěli jít od sebe. A Jirka prodělal proměnu, které si nešlo nevšimnout. Začal makat na svojí postavě, zhubnul a má svaly, nechal se ostříhat, je opálený, myslím, že má vybělené zuby. Najednou z něj čiší sebevědomí na sto honů a já si hned vzpomněla na toho chlapa, do kterého jsem se před lety zamilovala. Když se vidíme, tak mám dokonce v břiše ty motýly jako dřív. Obávám se, že jsem se do něj zase zabouchla, ale když jsem mu naznačovala, že dveře ještě nemusí být zavřené, ignoroval to. Po boku své nové přítelkyně doslova září a já začínám litovat, že jsem ho od sebe odehnala,“ uzavírá Petra.

Zdroj: respondentka Petra

Čtěte také:

Reklama