Pracujete ve školství? A nosíte brýle? V tom případě je tahle nabídka stvořená přímo pro vás.

Oční klinika Lexum totiž poskytuje zaměstnancům ve školství slevu 2000 Kč na laserovou operaci, která vám odstraní dioptrie z obou očí najednou. Nebojte se využít této jedinečné příležitosti: letošní léto je beztak vrtkavé a operace vám ani příliš nenaruší volno. Stačí podstoupit předoperační vyšetření, pak si vyhradit jeden den na operaci a následující den na kontrolu. Nějakou dobu budete zachovávat trochu opatrnosti například při koupání, ale jinak si můžete užívat prázdnin. A osvobozená od brýlí! To, co za operaci zaplatíte, ušetříte během několika dalších let, protože si už nebudete muset pořizovat brýle nebo kontaktní čočky.

lexum

Abyste mohla nabídky využít, stačí, když vyplníte čestné prohlášení, že pracujete ve školství. Tenhle dárek, který vám dlouhodobě zlepší kvalitu života, si můžete dopřát, pokud se objednáte do 30. srpna 2009. Do tří měsíců od data vyšetření pak můžete podstoupit samotný zákrok.

O podrobnostech této nabídky a o tom, jak probíhají laserové operace očí, se informujte na bezplatné modré lince 810 800 009, nebo na webových stránkách www.lexum.cz.