Ve čtvrtek od 12.00 do 14.00 budete mít možnost on-line rozhovoru s Magdalenou Mikulandovou (dříve Zahradníčkovou). Na co byste se jí rádi zeptali?

Již v roce 1993, jako jedna z prvních v republice, založila porodní asistentka Magdalena Mikulandová, toho času Zahradníčková, v Karlových Varech nestátní zdravotnické zařízení Studio pro ženy. V té době bylo Studio zaměřeno hlavně na specializovanou až nadstandardní přípravu těhotných k porodu s následnou poporodní péčí. Od té doby, kdy mezitím v roce 2000 M. Mikulandová otevřela druhé Studio pro ženy v Praze, byla rozšířena nabídka o služby z oblasti gynekologie, fyzioterapie, psychologie jak v Karlových Varech, tak v Praze. A nyní je v provozu již třetí centrum v Říčanech.

V současné době Studio pro ženy pečuje o ženy všech věkových kategorií. Poskytuje odborné a specializované služby v porodnictví a gynekologii, dietologii, ale i speciální metodu léčení funkční ženské sterility, kojenecké masáže a metodu míčkování, cvičení rodičů s dětmi, programy redukce podkožního tuku a celulitidy. Pomáhá ženám projevit kouzlo své osobnosti, neboť krása je pojem relativní, ale zdravý rozum a sebevědomí s úsměvem na tváři sluší každé ženě. I v tomto může Magdalena využít své bohaté zkušenosti ze spolupráce s modelingovou agenturou.

Kromě toho je Magdalena Mikulandová autorkou knihy Těhotenství a porod „Průvodce těhotné ženy od početí do šestinedělí" a vydala dvě DVD – Cvičení po porodu a Cvičení pro těhotné.
Magdalena je velmi aktivní žena, a proto se nechme překvapit, co nového přinesou další roky.


Položit dotaz jí můžete prostřednictvím TÉTO stránky již dnes!  Odpovídat on-line bude Magdalena Mikulandová ve čtvrtek 17. 1. od 12 do 14 hodin.

 

Reklama