Začíná doba krásného sluníčka a tím i zdravějšího výrazu v obličeji. Bylo ovšem léto (tak před 5 lety), které bylo hodně studené a sluníčko chybělo. Rozhodli jsme se tedy vyjet na Krétu na dovolenou. Měli jsme ji naplánovanou na srpen.
Ale znáte to. Na něco se hodně těšíte a potom se něco stane. A tak se stalo i u mně. 3 dny před odletem jsem chytla takový zánět průdušek, že mi doktor nadával, že nemám tolik kouřit (v životě jsem neměla ani jednu) a nechtěl mě nikam pustit. Po nějaké té slze a přemlouvání mě s výbavou antibiotik a upozorněním, že nesmím na slunce, pustil.

Na Krétu jsme šťastně doletěli a já pořád funěla jako lokomotiva. 2 dny jsem poslušně brala prášky, schovávala jsem se pod slunečníkem a dbala rad pana doktora. Možná už někoho napadne, co se dělo pak. Po prášcích se mi ulevilo a já s vnitřním hlasem, že už je mi dobře a že jsem si přijela na dovolenou užít sluníčka a ne se před ním schovávat, na to slunce vylezla, a to, prosím, bez podprsenky. Chtěla jsem být prostě opálená úplně všude. :o)

No, jak to bylo dál. Dopoledne mi bylo dobře, odpoledne taky. Večer už to bylo horší. Obleček 85B mé horní části těla mi začínal být malý. Záleží na tom, jak se to podá, že? Buď jsem měla malý obleček (byl už staršího vydání), nebo větší prsa. Víte, jak to je - u slané vody veškeré gumičky koušou a všechno prádlo je takové nějaké nepohodlné, nejraději bychom běhaly nahaté. Já tomu tedy také nepřikládala důraz a šla jsem spinkat.

Ráno jsem ovšem nevěřila svým očím, tělu - prostě místo trojek jsem měla pětky, a to bůhví ještě, jestli vůbec. Můj chlap čučel jak pohádkový dědeček na svá vnoučata, akorát že tedy ho zajímala vnoučata jiná. A že tedy byla. Nepřeji vám vidět zraky našich spolubydlících na hotelu, o krajanech ani nemluvě. Mně samozřejmě bylo do breku, protože mě prsa bolela, měla jsem je opravdu naběhlá, sem tam už nějaká fialová žilka. Do podprsenky se nevešly, samozřejmě, že pod tričkem jsem musela být na volno. Prsa jaksi na mé hrudi tančila, tričko je drželo a dřelo, takže to bolelo ještě víc. Pro mě prostě trest, že jsem pana doktora neposlechla.

Ten, kdo si to užil, byl můj chlap. Dostal nakázáno sehnat bílý jogurt a večer masíroval. :o))))) Do dvou dnů to splasklo. Ovšem řeknu vám, už jsem nikdy potom nevylezla na slunce bez horního dílu. Nestojí mi to za to. A já to měla ještě v kombinaci s práškama. Prostě není pravda, že jsou všichni nepoučitelní. Já jsem poučená až až.

Hezký den, petraoz.
Milá petraoz,
jaký že je ten recept na velká prsa? Antibiotika a krétské slunce?
Teď si dělám asi nemístnou legraci, ale muselo to být utrpení.
Díky za skvělý příspěvek.


Reklama