Jana Kirschner a její song o soužití s chlapem. Někdy je to spíš soužení než soužití... písničku si dnes přála posluchačka Diplopeta...

Bez chlapů se žít nedá, ale s nimi je to někdy pořádná facha. Další song posílám posluchačce Diplopetě...


Pekný deň prajem tebe Jakube i všetkým žienkam-in.


Pri zadaní dnešnej témy ma hneď napadla jedna pesnička. Na trhu je už dosť dlho a spievala som si ju dávno pred tým, ako som sa vydala, založila rodinu. Je to pre mňa taká malá recesia. 

A tak keď moderátor rádia ohlási: „teraz si pustíme: 

, rádio i hlasivky idú na plné pecky.“

A deti sa mi motajú pod nohami, manžel sa potmehúdsky usmieva....
A po pesničke sa znova stávam ženou, maminou, tetou s úsmevom na perách.

Tak si to dnes užime, či už to slavíme alebo nie. Ja osobne mám tiež radšej Deň matiek.

Diplopeta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama