Již několik let chodí Martin manžel asi jednou za dva měsíce na masáž, aby odplavil stres, uvolnil svaly a celkově se zrelaxoval. Podle jeho ženy na něj mají tyto pravidelné procedury takřka blahodárné účinky.

ma.jpg
Foto: Shutterstock

„Vždycky se z masáže vrátí ve skvělé náladě, která mu vydrží několik následujících dní. Je plný energie, najednou není nic problém, zahrnuje mě pozorností apod. Sice to po pár dnech trochu vyprchá, ale vždycky si to náramně užívám. Teda užívala jsem si to, než jsem zjistila, na jaké masáže to vlastně chodí,“ popisuje Marta.

Ta teprve nedávno odhalila, že nejde o úplně klasické masírování, ale o masáže tantrické, kdy se masérka dotýká i intimních partií jejího manžela a svými dotyky ho dovede k vyvrcholení. „Nikdy jsem se nepídila po tom, kam přesně Jirka chodí a co konkrétně tam s ním dělají, nedávno jsem ale před praním vyndávala obsahy kapes u kalhot a našla jsem tam objednací kartičku, kde bylo napsané, že chodí právě na tantrické masáže,“ říká žena.

Svého muže hned konfrontovala s tím, jestli mu přijde normální, aby ho uspokojovala i jiná žena než jeho manželka. Jiřímu to ale prý normální přijde a rozhodně to nepovažuje za nevěru. Tedy na rozdíl od Marty, která se cítí zhrzeně.

„Vím, že je to placená služba, ale nikdo nemá sahat na nádobíčko mého manžela. Cítím se, jako by mě celé ty roky podváděl. Jsem naprosto znechucená, hnusí se mi to. A manžel navíc absolutně nechápe, kde vidím problém. Prý to není žádná prostituce. A dokonce mi navrhnul, že můžu jít příště s ním. Prý dělají i párové masáže a sama uvidím, jak je to skvělé. No, tak to určitě. Dokud s tím nepřestane, bude mít doma tichou domácnost,“ uzavírá Marta.

Zdroje: respondentka Marta

Čtěte také:

Reklama