Slečna Klára řeší s přítelem sexuální krizi po dvou letech. Dokud spolu bydleli, bylo všechno v pořádku, ale společné bydlení mělo svá úskalí v rodičích, tak teď žijí zvlášť a jejich sexuální život je z Klářina hlediska v troskách.

Třiadvacetiletá Klára je s přítelem dva roky. Když se ale odstěhovala od jeho rodičů, kde spolu krátce žili, zjistila, že se vídají stále méně a jejich setkání jsou postavená jen na sexu, což jí nevyhovuje...

Příběh Kláry a jejího přítele

sexS přítelem jsem dva roky, a ještě než jsme spolu začali oficiálně chodit, tak jsme spolu měli sex, takže z takového kamarádství s bonusem vznikl vztah... Jenže už to není, co to bývalo dřív. Donedávna jsme spolu bydleli u něj v rodinném domě jeho rodičů, ale nějak to neklapalo. Odstěhovala jsem se hlavně kvůli jeho rodičům. Necítila jsem se tam a při sexu jsem se nedokázala odvázat jako dřív. Ne tak kvůli sobě ale spíš pro to, aby nás někdo neslyšel.

Přítel miluje sex, jenže teď se vidíme tak jednou týdně, a to je mu dost málo. Mně už z toho trochu hrabe. Všechny naše schůzky jsou jen o tom jednom, protože na nic víc čas není - takhle jsem si náš vztah nemalovala. Skoro spolu už nemluvíme... Tak teď sháním pronájem, kde bychom mohli být jen spolu a nesdíleli dům s někým dalším, ale to není jen kvůli sexu, je nám oběma třiadvacet a chceme se osamostatnit.

Dřív jsme spolu dělali skoro denně i anální sex, teď už se ale nedokážu tak uvolnit. Kdysi jsem mu slíbila i trojku, o kterou ale sama moc nestojím, protože se bojím, že by s tou slečnou měl sex za mými zády - on přítel není z nejvěrnějších, což mi sice trochu vadí, ale už jsem si nějak zvykla. Navíc se mi ještě nepovedlo sehnat slečnu, která by do toho šla.

Poslední dobou si s ním připadám skoro frigidní, a že mu sex dávám jenom z povinnosti, protože cítím, že ho strašně chce. Přijde mi, že nejsem ani vzrušená. Přitom, když u toho přítel není, tak to slintám až hanba, stačí si něco přečíst, představit... Dokonce mívám i lehce úchylné erotické sny, kde si užívám tvrdého sexu třeba v přírodě. Na to ale přítel moc není, on má rád spíš pohodlí postele, maximálně se mi občas podaří přemluvit ho na auto.

Tak vůbec nevím, jak si s ním zase vrátit chuť...

Kam dál?

Reklama