Milé ženy-in, tak jsem tu zpět po dovolené a uplakané počasí přesně vyjadřuje mé pocity.  Také se vám občas stává, že byste po dnech volna potřebovaly ještě pár dnů na „vzpamatování“? Mně ano.

Letos jsme se manželem rozhodli, že strávíme dovolenou na chalupě. Zpočátku jsem měla obavy, že když nevytáhnu paty někam k moři, nebude to ta „správná“ dovolená. Ale nakonec jsem musela uznat, že ta venkovská idylka s houbami, borůvkami a koňmi měla také něco do sebe.

m

Ne nadarmo se říká: „Jaké si to uděláš, takové to máš“. Kdybych ten čas strávený na venkově měla zrekapitulovat, strávila jsem ho poměrně smysluplně, i když jsem skoro nevytáhla paty z jedné vesnice. Přečetla jsem pár knížek, trochu jsem si protáhla kostru a poznala pár zajímavých lidí. A to přece stojí za to, ne?

A teď jsem zase tady, opět usedám ke klávesnici a pomalu rozjíždím svoje poněkud zatuhlá intelektuální kolečka. Zítra mě čeká focení módy, a tak věřím, že se můj rozjezd po dovolené trochu urychlí a z venkovanky Dany se zase stane módní redaktorka.

Držte mi palce.

Už máte po dovolené, nebo vás teprve čeká?

Napište mi do diskuze pod tento článek

Reklama