Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu je čtenářka Ekleinovka. Píšek, jak byla mučena dietou a nucenou konzumací pouze tvarohu, vařené mrkve, rýže a banánů... no, hrůza!

Když je mlsoun okolnostmi přinucen k dietě, je to krutý trest. Čtenářka Ekleinovka píše k dnešnímu tématu o své zkušenosti se zánětem žaludku...


Krásný pátek všem, i celý víkend nabitý jen pozitivní energií a krásnými zážitky z toho vyplývajícími...

Když mne honí mlsná....

Téma pro mne jako vyšité. A teď to platí dvojnásob. Měla jsem dlouhodobý zánět žaludku. Já, takový mlsoun. To byl trest. Takovou dobu nedobrovolně na dietě. Samé tvarohy, vařená mrkev, rýže, banán a pořád dokola. Ještě piškoty a bylinné čajíky, cola. Jakmile jsem jen lehce dietku porušila, mohla jsem začít s léčbou nanovo. Teď jsem jakž takž fit - mám už totiž chuť na kávu. To u mne znamená, že je vše ve vyjetých kolejích. Rozmlsala jsem se minulý víkend v Mariánkách. Tam nám servírovali samé dobroty, včetně moučníků všech druhů, zmrzlinových pohárů s horkými malinami atd... Tam jsem „chytila slinu.“ Takže mlsám a mlsám. Doháním zameškané. Ujíždím na sladkém. Čokolády, které jsem dostala k Velikonocům, vzaly za své. Zajíčky /Lindt/ jsem nejprve zkušebně připravila o hlavičku. Čekala jsem, co to se mnou udělá. Udělalo. Slupla jsem je celé:))). Zůstaly jen rolničky. Pak jsem systematicky pokračovala v Mozartových koulích. Také žádná reakce. Jen ještě větší chuť. Přišly na řadu pistáciové košíčky... Podotýkám jen, že domů jsme se vrátili v pondělí večer. Za tři dny jsem dokázala hodně. Brzy trhnu rekordy vlastních dětí, kteří jsou čokoládoví přeborníci.

No a co? Mám chuť, tak si dám. Tělo si žádá své. Mělo půst dost dlouho. Neomezuju se. Ještě to. Mlsání mne těší. Čokoláda podporuje dobrou náladu a té mám na rozdávání. A jak básník praví - veselá mysl půl zdraví :)))

Ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

  • Po čem sáhnete, když vás honí mlsná?
  • Mlsáte ráda?
  • Máte po mlsání výčitky svědomí?
  • Omezujete se schválně v mlsání kvůli postavě?

Pište mi své příspěvky formou příběhů. Téma je tentokrát jasné: mlsání! Jsem hodně zvědavý, čím ukojíte svou touhu po sladkém (nebo i slaném). Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 20. 4. 2012 v 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu dva, jejichž autorky odměním něčím k mlsání - budou to sladké čokoládové bonboniéry I Love Milka.

milkamilka

Reklama