SEX, to je vděčné téma, které se neustále řeší a řešit bude. Jedno je však pravda, mělo by se jednat především a hlavně o potěšení všech zúčastněných. Bohužel v případě Dominiky to tak není. Dá se říct, že je to taková tichá trpitelka. Sex má ráda, užívá si ho, ale ať dělá, co dělá, nikdy nedosáhla orgasmu.  

orgasmusAno, některé ženy to tak mají, že nedosáhnou orgasmu, to je věc známá. Ovšem v případě Dominiky je to už trochu zvláštní. Připadá si divná, jak sama říká. „Vyzkoušela jsem už úplně všechno. Navštívila jsem řadu odborníků, četla x odborných článku, ale nic,“ vysvětluje. Když přijde na věc, ten opěvovaný a slastný pocit nezažívá, nikdy nezažila. A to ani v případě, že se pokusí si to „udělat“ sama! Samotnou jí to velmi trápí. Svým milencům samozřejmě nic neříká, jelikož nechce, aby byli zklamaní z toho, že nejsou schopní jí k orgasmu přivést. „Hraju. Myslím si, že vyvrcholení předstírám velmi dobře. Je fakt, že mi to je líto, že to musím hrát, ale jinak to nejde.“ Dominika totiž pár partnerům kdysi o svém problému řekla, což byl důvod rozchodu. „Nikdy to neunesli a raději vycouvali. Případně já, protože mi začalo vadit jejich úmorné snažení.“

Mnoho lidí se bojí říct, co chtějí. To proto nedostanou, co chtějí.
Madonna

Jak už je zmíněno výše, tato žena se snažila vyhledat pomoc i odbornou, jenže to bylo k ničemu. „Vždy mi řekli to samé. Ono to přijde, musíte se uvolnit, nesmíte na to myslet a bla, bla, bla… Samozřejmě často padal dotaz, jestli mě něco netíží, jestli nemám nějaký problém? Má odpověď byla vždy stejná – NE!“ Dominika to konzultovala i s kamarádkami. Pár žen z jejího okolí jí potvrdilo, že měly stejný problém, ale po třicítce zažívají neskutečné výbuchy slasti. „Moc mi to nepomohlo. Závidím jim! Už ani nechci pátrat, proč já se prostě neudělám. Je to marné…“ Dominice tak nezbývá nic jiného, než věřit a doufat, že třeba někdy se poštěstí a ona zažije ten slavný a tolik chválený ORGASMUS.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také

Reklama