Ahoj, posílám malý příspěvek k dnešnímu tématu. Z_U_Z_U


Nikdy jsem nějak příliš nedumala nad tím, po čem muži touží, brala jsem za své takové ty vžité názory: prsatá blondýna, super fáro a svatej klid :o))

Po tom, co jsem se rozvedla s exmanželem, jsem si našla přítele, na kterém mi moc záleží, a díky němu nad tímhle přemýšlím docela dost. Je o něco starší než já, mně je 25, příteli 42, víc než pět let žil sám, jako spokojený starý mládenec a "drsný motorkář".

Zpočátku to bylo trochu těžké, jako každý ješitný mužský si dost zakládal na roli světáka a tvrdého chlapa, i když se občas trošičku prozradil a poodhalil toho "malého kluka", který asi zůstane v každém mužském bez rozdílu věku.

Takže jsem obdivovala, vzhlížela a diplomaticky začala zjišťovat, po čem "tvrďáci touží" :o)

Výsledek je ten, že ve staromládeneckém doupěti září lehká vánoční výzdoba, proti které pro formu mírně brblal (přistižen při činu, když se spokojeně chlubil sestře .o))), byt se rozrostl o pár praktických nezbytností (vybírány v černé barvě a umísťovány co nejnenápadněji), které si nakonec nemůže vynachválit, a zlatý hřeb všeho byl ten, když jednou se zasněným pohledem vyprávěl o modelech mašinek, které měl jako malý kluk. 
Neodolala jsem rozzářenému pohledu a jako dáreček koupila mašinku a koleje. Dnes spolu plánujeme nejen společný život, ale i dvoumetrový stůl se složitou železnicí a pořádným depem, a oba si to moc užíváme.

Myslím, že v každém mužském je zakletý ten malý kluk s rozzářenýma očima a že místo snahy svého miláčka předělávat, stojí za to zkusit osvobodit tohle mužské záhadné já. Ale pozor, z doslechu vím, že spousta chlapů v dětství toužila po kariéře popeláře nebo majitele cirkusu, což by vám nakonec mohlo mírně zkomplikovat život, proto sondujte opatrně :o)))


Obdiv patří vám. Koupit 45letému chlapovi mašinku a koleje, a navíc připravovat stůl na železnici - mít na hlavě železničářskou čepici -smeknu!


Plníte vy touhy svým milým?

Téma na pátek 
Po čem ženy touží?
 Máte nějaké touhy?
Splnila se vám nějaká?
Toužíte po něčem neobvyklém?
Má vůbec smysl snít?
A co mužské touhy, znáte je?

Napište nám, ty nejzajímavější odměníme!

redakce@zena-in.cz


!!! 11:00 SOUTĚŽ !!!

Zahrajte si turnaj v samolodích! A když vyhrajete...


Reklama