Při výzkumu a rozsáhlém měření obvodu ženských ňader v sousedním Německu vyplynulo, že naše západní sousedky jsou čím dál prsatější. Čím to je? Odborníci vědí. Mastnou stravou, pitím piva a hormonální antikoncepcí. Němky jsou ale tím pádem nejen prsatější, ale i tlustší.

Díky hormonům

U nás je to s obvodem hrudníku podobné. Už zdaleka neplatí to, že kdo je štíhlý, má automaticky i malá prsa a bujný dekolt vlastní jen majitelky patnácti kilogramů přebytečného tuku. „Divili byste se, kolik dnes chodí po ulicích štíhlých děvčat nejméně s trojkami,“ říká obchodnice s prádlem Luna. „Je to tím, že užívají hormonální antikoncepci,“ dodává.

Fungují buráky?

Já mám kamarádku Vlastu, která má na zvětšení ňader svůj vlastní recept, o kterém tvrdí, že funguje na 100 %. Když chce upoutat pozornost sexy tvary, schroupe sáček slaných buráků a obvod hrudi se jí během hodinky zvětší tak o pět centimetrů. Dokonce jí prý jednou ulítl i knoflíček od blůzky! Věřili byste tomu?

Babské moudrosti

V lidové slovesnosti kolují i další zaručené receptury. Mléko, jogurty, melta, samozřejmě i zmíněné pivo, masáže (nejlépe z rukou partnerových), střídání studené a horké sprchy, dokonce i kvalitní sex a dostatek orgasmů z vás má vykouzlit vnadnou prsatici.

Máte nějaký další recept, po kterém rostou prsa? A funguje to?