Zapomeňte letos na ponožky, trenýrky nebo lahev oblíbeného alkoholu a vsaďte na jistotu. Ježíšek to díky O2 neměl nikdy jednodušší.

Hra na mistra techniky
Ne nadarmo se říká, že jsou muži přerostlé děti. Uspokojte jeho touhu po technické dokonalosti a nechte jej „hrát si“. S  O2 Smart Boxem se jistě trefíte do černého. Nejen, že toto skvěle vypadající zařízení od designera Martina Tvarůžka spojuje supervýkonný modem, ale zároveň je srdcem zabezpečení chytré domácnosti. Pomyslnou třešničkou na dortu je potom rodičovská kontrola, díky ní už se nikdy nestane, že by váš potomek přišel domů a ještě před sundáním aktovky surfoval na internetu. Zabudovaná meteostanice odstraní i zbytečné dotazy tipu: „Jak dnes bude? Je tam zima?“ O2 Smart Box je tak dárkem nejen pro partnera, ale i usnadněním pro vás. Cena modemu: 3 999 Kč.

Na dlouhé zimní večery
Také nepatří váš vyvolený mezi kulturní nadšence? Dostat ho do kina je nadlidský výkon? Jděte na to systematicky a nadělte mu O2 TV set-top-box nové generace. Ten nabízí 4K rozlišení, které zaručí přenesení i těch nejjemnějších detailů k vám do obýváků a HDR režim se postará o reálné barvy. Stačí tak udělat popcorn, uvelebit se na gauči a nechat se v náruči partnera pohltit obrazem. Vám navíc odpadnou starosti s oblékáním – co víc si přát? Možná ještě hezký design: ano, i to O2 TV set-top-box  nové generace nabízí. Ujal se ho totiž vyhlášený designér Martin Tvarůžek a výsledek je sofistikovaný produkt, který nijak nenaruší vzhled obývacího pokoje. Cena set-top-boxu: 1 999 Kč.

Zábava na hodiny a hodiny
S přicházejícím vánočním shonem není nic příjemnějšího, než si napustit vanu, zapálit svíčky a relaxovat. Většinou ale naši ideu příjemně stráveného odpočinku naruší partnerovi otázky na večeři, konverzace o dlouhém dni v práci či živé gestikulace o aktuální dopravní situaci. Spojte příjemné s užitečným a nadělte svému miláčkovi O2 TV. Bude moct zhlédnut svůj oblíbený film až týden zpátky nebo přepínat až 183 televizních kanálů. Pokud holduje sportu, nadělte mu samostatný balíček jen se sportem. V O2 TV Sport packu může sledovat až 800 hodin komentovaných přenosů týdně nebo si při sportovním utkání vybrat ze záběrů různých kamer. Vám se tak otevře jedinečná možnost „vypnout“ a váš muž? Nikdy na vás před kolegy a kamarády nepěl tolik slávy, jako právě po rozbalení tohoto dárku. Cena: O2 TV od 299 Kč/měsíc, O2 TV Sport pack 199 Kč na 30 dní.

Jděte s dobou
Kdo by se chtěl v dnešní době tahat s těžkou knihou? I když váš partner tak miluje četbu jakéhokoliv žánru, většinou od ní upouští. Navíc knihovna není nafukovací a nové bestsellery už není kam dávat… Dokonalým kompromisem je O2 Knihovna.cz ve spojení se službou Moje kniha měsíce. Váš knihomol si zde může číst nejen e-knihy a časopisy, ale poslouchat i audioknihy. Díky chytré službě Moje čtení si navíc za pouhých 149 korun měsíčně může zakoupit libovolnou e-knihu z nabídky – bez ohledu na to, kolik stojí. Ne nadarmo se říká, že by každý měl pod stromečkem nalézt kromě „měkkých“ dárků i knihu. Pojměte to letos moderně. Cena: O2 Moje kniha měsíce 149 Kč/měsíc

Reklama