Máme pro vás tip, jak upoutat pozornost dětí. Mnoho rodičů v dnešní době bojuje proti silnému vlivu elektronických her a hraček, které dokáží ovládat dětskou mysl a z dětí činí pouhé pasivní účastníky. Není vždy nutné pouštět dětem televizi nebo zastrčit tužkové baterie a čekat, až se zase ozve onen nervy drásající zvuk. Poslední dobou více slýcháme o tom, že se manuální zručnost dětí snižuje. Děti totiž již nemají tolik příležitostí, u kterých mohou své hbité ruce a prstíky pořádně procvičit. Nespokojte se s tímto tvrzením a pořiďte dětem inteligentní hračku. Zkuste originální hračky Boikido. Vždyť kdo si hraje, nezlobí.

boikido

Ne každá hračka projde „náročným“ testem našich dětí. Okousat, pokrčit, zahodit, sem tam nějaké to přetahování nebo let vzduchem a tvrdý dopad. To všechno musí hračka vydržet. My rodiče zase chceme, aby si s ní děti vydržely dlouho hrát a zároveň se něčemu novému přiučily.

Hračky Boikido jsou vysoce kvalitní, mají jedinečný a inovativní design, který povzbuzuje a rozvíjí dětskou fantazii. Jsou navrženy tak, aby přesně odpovídaly dětským potřebám a zájmům. Nejmenší děti se pomocí hraček Boikido naučí koordinaci rukou, poznávat barvy, tvary, rozvíjet motorické schopnosti. Pomocníky jim přitom budou interaktivní destičky, barevné kostky, puzzle, vláčky nebo malované vozíčky. Děti předškolního věku se mohou zábavnou formou učit abecedu, číslice nebo hodiny. Pomocí skládaček a pexes si děti procvičí paměť. Není lákavá představa, že si děti spokojeně hrají a vy si mezitím s dobrým pocitem vychutnáváte šálek kávy?

boikidoPo čem tedy děti touží?

Šněrující písmenka
Rozvíjí motorické schopnosti dítěte a učí je abecedu pomocí protahování šňůrky skrz barevnou dřevěnou destičku.

boikidoHodinové puzzle
Pomáhá dítěti naučit se čísla, poznávat čas a rozvíjí boikidomotorické schopnosti.

Duhová čísla
Pomáhá rozvíjet motorické a poznávací schopnosti, naučí děti počítat, jednotlivé číslice a barvy.

boikidoInteraktivní destička Tina
Naučí dítě koordinaci rukou, poznávat barvy, tvary, číslice a písmenka a zároveň rozvíjí fantazii.

boikidoVozík na hraní
Pomáhá udržovat rovnováhu v období, kdy se dítě učí chodit. Bludiště na každé straně vozíčku uspokojí zvědavost každého dítěte.