Dobré ráno! Nebo vlastně odpoledne.

Jsem posledních pár minut v práci a tak jsem je chtěla využít, že si také něco „rozumného" přečtu. Zabruslila jsem na Ženu-in a tam úterní téma „Kotátka, štěnátka a jiné malé živé roztomilosti", a tak mi to nedalo a chtěla bych také přispět se svoji špetkou do cukřenky.

 

 

 

  

 

Mám chovatelskou stanici britek a mám zrovna 2 malé koťátka. Jsou jim dva měsíce a všichni pod námi, vedle nás i nad námi (v bytě) ví, že jsou živí. :o) Všichni nás znají, a tak žádné problémy naštěstí nejsou. Původně jich bylo více, ale rodící mamině se jedno mimino vzpříčilo v porodních cestách, a tak se udusilo a za ním i další. Na veterinu jsem jela s tím, že musím mít hlavně živou kočku (mého miláčka) a koťata mi jsou jedno.

 

 

Ti, co už se zvířátkem rodili, ví, o čem mluvím. Pokud se Vašemu miláčkovi něco děje, je Vám všechno jedno, hlavně ať to přežije a je to zase ten malý, roztomilý, chlupatý plyšák na pomazlení. Naštěstí byl pan doktor šikovný a dvě koťata mi zachránil. Kočička je Bessy a kocourek Bonifác. Přikládám pár fotek, tak snad Vám po ránu trochu zvednu náladu.

(Modrá velká je jejich maminka Dášenka, světlý velký je taťulda Matěj)  :o)))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přeji všem krásný den
Petraoz


Jůůů, ty jsou plyšový :))). No hlavně že to dobře dopadlo - naprosto rozumím, hlavní je vždycky přežití maminy... Děkujeme za dramatický příběh i za krásné fotky.

Měla jste také někdy doma mláďátka? Asistovala jste u jejich porodu? Dopadlo všechno dobře? Máte fotky? Pošlete nám je na redakce@zena-in! A podělte se o své zážitky!