Rodiče i lékařští specialisté potvrzují: u dětí, které používají lahev MAM Anti-Colic, je výskyt koliky snížen o 80%. Klíčem k uvolněnému pití je chytré dno s větracími otvory, které zajišťuje plynulý tok mléka. Díky tomu mohou i ti nejmenší pít bez přestávky a mohou si tak užít uvolněné krmení.
 
O 80 %* méně kolik díky unikátnímu vývoji od designového studia MAM: seznamte se s lahví MAM Anti-Colic. Inovativní dno s větracími otvory dokonale vyrovnává tlak uvnitř lahve. Díky silikonové savičce jemné jako pokožka je přechod od maminčina prsu k pití z lahve snadný a přirozený. Ideální spojení savičky a inovativního dna zajišťuje, že mléko teče vždy plynule. Miminko tak během pití nepolyká vzduch a výskyt koliky je snížen. Vědecky prokázáno a testováno každodenním životem.
obrazek.jpg
 
Lahev MAM Anti-Colic je připravená na každé dobrodružství a je snadné ji udržovat čistou, jelikož stačí pouze několik kroků a můžete využít její samosterilizační funkci. To znamená, že ji můžete kdykoliv sterilizovat v mikrovlnné troubě bez použití sterilizátoru. Ať už jste doma, na návštěvě nebo na prázdninách: lahev Anti-Colic je během chvilky připravena k použití. Rodiče si tak mohou užívat miminko každý den, bez toho, aby se trápili zbytečnostmi. 

  • O 80 % méně koliky u miminek díky unikátnímu dnu s větracími otvory.
  • Opravdu jemná: savička s povrchem jemným jako pokožka – rozdíl, který ucítíte.
  • Samosterilizační: sterilizujte lahev MAM Anti-Colic v mikrovlnné troubě snadno a rychle. Bez sterilizátoru, bez chemikálií.
  • Praktická pro každodenní život: ochranné víčko má stupnici a tak slouží i jako odměrka. 
  • Široké hrdlo lahve MAM Anti-Colic usnadňuje čištění a plnění.
  • Bez BPA! Lahev MAM Anti-Colic je vyrobena bez použití Bisphenolu A (BPA).

Šťastné děti, šťastní rodiče
 
5aa25a92f0181obrazek.jpgLahev MAM Anti-Colic splňuje ty nejvyšší standardy: Lahev je skvělým společníkem pro rodiče, protože jim zajišťuje uvolnění pití pro jejich miminka. „O 80 %* méně koliky díky lahvi MAM Anti-Colic“, říká zakladatel firmy MAM, Peter Röhrig. „Výrobky MAM kombinují lékařské know-how, technické inovace a líbivý a oblíbený vzhled – pro dokonalé vkročení do života.“
 
Lahev MAM Anti-Colic zakoupíte ve velikosti 160 ml, 260 ml a 320 ml v drogériích i lékárnách v mnoha designech a barevných variantách.

* Lékařská studie 2011 / Průzkum trhu 2010, testováno s 204 maminkami.
Více o studiích a výzkumu se dozvíte na mambaby.com