Plynové varné deskyjsou v českých domácnostech velmi rozšířené, Gorenje proto věnuje náležitou pozornost jejich modernizaci a zdokonalování. Nejnovější modely plynových varných desek vynikají moderním designem, propracovanou ergonomií a mnoha užitečnými funkcemi pro optimální vaření. A navíc se mohou pochlubit zlepšeným využíváním přímého plamene, které se promítá do vyššího výkonu při vaření. Jídlo bude připravené rychleji, takže si udrží více zdraví prospěšných látek a přirozených chutí.

gorenjePlyn na skle

Varné desky s dvěma, čtyřmi nebo více hořáky jsou k dispozici ve dvou různých barvách: bílé a černé. Velmi stabilní a odolné robustní litinové mřížky vydrží i ty nejvyšší teploty. Účinnost je garantována a čištění je opravdu snadné.

Wok plynový hořák

Extra výkonný plynový hořák s „tří-kroužkovým“ plamenem ohřívá pánev s intenzitou, která umožňuje usmažení jídla během několika minut. Zelenina zůstane křupavá a zachová si více vitamínů, minerálů a živin.

gorenjeNovinka pro milovníky asijské kuchyně

Milovníci asijské kuchyně budou nadšení z řady gorenje varných desek, které jsou vybaveny speciálními vysoce výkonnými wok hořáky, tvarem přizpůsobenými tradičním wok pánvím. K těmto modelům je možné dokoupit praktickou pomůcku – držák WOK pánví, který pánvím poskytne dostatečnou stabilitu a zpříjemní proces vaření.

Litinový rošt

Robustní litinový rošt zlepšuje stabilitu a vzhled plynové varné desky. Materiál je velmi pevný a odolný i při nejvyšších teplotách. Plochý povrch umožňuje snadný přesun nádobí na varné desce

Redukce Cross

Pro vyšší flexibilitu a pohodlí při používání plynových varných desek jsme vyvinuli speciální redukční kříž, který může být jednoduše umístěn přes mezeru v mřížce těsně nad hořákem. Tento praktický doplněk umožní používat i to nejmenší nádobí bez obav, vaření jediného šálku kávy nebo čaje není žádný problém.

Funkčnost a harmonie

Moderní design a harmonický vzhled gorenje plynových varných desek ozdobí každou kuchyň. Ergonomicky tvarované ovládací knoflíky nabízejí funkční a estetické potěšení při každodenním používání varné desky.

Automatická tepelná ochrana

Pro zvýšení bezpečnosti v kuchyni se plynový přívodní ventil automaticky uzavře v případě, že plamen zhasne během provozu hořáku

gorenje

Reklama