Konečně nám vysvitlo sluníčko. Po dlouhé zimě slastně chytáme první sluneční paprsky a využíváme každé příležitosti, jak co nejvíce pobývat venku.

My ženy ale máme povětšinou s prvními slunečními paprsky spojené i záležitosti méně příjemné. Šťastně zářící sluníčko nám totiž zcela nemilosrdně připomene záležitost zvanou jarní úklid.

 

A tak zaktivujeme smetáky, prachovky, vysavače a nakoupíme hromady čisticích prostředků. A pak už to lítá. Důkladný úklid celého bytu je zkrátka zapotřebí. Okna, dveře, záclony, vnitřky skříní i kuchyňské linky, koupelna… zapomněli jsme na něco? Ano. Co náš věrný služebník sporák!

 

Taky se vám stává, že právě na tuto důležitou součást bytového vybavení zapomínáte? A pak, když si konečně vzpomenete, častujete se nevybíravými výrazy, protože – co si budeme povídat – čistit takový pěkně uleželý sporáček, to je mnohdy lahůdka pro opravdu otrlé povahy.

 

A právě pro vás máme skvělý tip, jak svůj sporák udržet v čistotě bez námahy a zběsilého drhnutí.

Až vás letos popadne ta správná nálada a chuť vygruntovat a poběžíte do obchodu nakoupit arzenál čisticích pomocníků, nezapomeňte si koupit FORNET SPRAY. Proč? Protože právě to je ono. Pomocník, který si hravě poradí se špínou vašeho sporáku, a to i v případě, že tato je zažraná. Důkladně vám vyčistí sporák i troubu a můžete se spolehnout na to, že nebudete nuceny drhnout nánosy mastné špíny svýma něžnýma ručkama až do zemdlení.

FORNET SPRAY to totiž pomocí aktivní pěny, která působí do hloubky, zvládne zcela sám. Odstraní nečistotu a mastnotu i z těžce omývatelných povrchů, jakými jsou třeba mřížky na sporáku, vnitřek trouby, rošty atd. V konečné fázi se tak váš sporáček bude lesknout jako nový, a navíc, navíc bude krásně, citronově vonět.

 

Tak co říkáte? Nezapomenete letos na svého celoročního věrného služebníka, bez něhož se žádná domácnost nemůže obejít? Věřte, že váš sporák a FORNET SPRAY se stanou dobrými kamarády, z jejichž přátelství se budete těšit i vy.

Reklama