Moderní indukční varná deska se senzorem ovládání vaření Gorenje IQcook po Red Dot Design Award 2012 získala v Německu neméně prestižní Plus X Award. Mezinárodní odborná porota revoluční produkt ocenila za inovace, vysokou kvalitu, vynikající design a uživatelsky přívětivé ovládání. Navíc byla gorenje indukční varná deska model IQcook IQ741AXC vybrána jako produkt roku 2013 v kategorii domácích spotřebičů.

Gorenje

IQcook přivádí do kuchyní geniálního pomocníka, se kterým je vaření rychlé, úsporné, zdravé, bez starostí, bez námahy a s vynikajícím výsledkem. IQcook je první varná deska na světě, která používá nejmodernější technologii, inteligentní senzor pro zdravé vaření v páře– a to dokonce v jakémkoliv hrnci vhodném pro indukci! IQcook vždy nastaví správnou teplotu i výkon tak, aby nedocházelo ke ztrátě nutričních hodnot potravin.

Společnost Gorenje si úspěchu velmi považuje, je hrdá na odborné ocenění jedinečné technologie IQ senzorů na varné desce IQcook, která umožňuje automatické vaření v páře a naprosto bezpečné a plně kontrolované vaření s optimálním využitím času a energie. V kombinaci s vestavnou troubou HomeChef, rovněž vítězem Plus X Award, tvoří mimořádně inovativní tandem moderních kuchyňských spotřebičů Gorenje.

Gorenje

Gorenje dosud získala 13 mezinárodních Plus X Awards za své inovační, uživatelsky a ekologicky šetrné výrobky. Mezi oceněné produkty patří pokročilé Home Chef trouby, pračky Simplicity, trouby z designové řady Ora-ïto
a chladničky z kolekce Retro

 

 

Reklama