profimedia-0488412056.jpg
Foto: Profimedia

Modelka se sama rozhodla, že se uzavře do karantény a izoluje se od okolního světa. Aby se nenudila a nezahálela, pravidelně zveřejňuje svou tréninkovou rutinu na sociálních sítích. V cvičebním úboru ji sledují milióny lidí, především ženy, které si z ní berou příklad.

Na dálku se k Ashley připojila dokonce trenérka celebrit Kria Stokes, se kterou se společně zaměřily na jednu z problémových partií, nohy. Ty momentálně moc nepoužíváme, a tak je jejich procvičení velmi důležité. Modelka dokonce navrhla svým fanouškům, aby si neobjednávali činky, ale použili těžké věci, které mají doma. Třeba sklenice nebo plechovky. Když začnete Ashley sledovat na Instagramu, určitě ve stories brzy na jedno z jejich cvičení narazíte.

V lednu byla modelka i přes svou váhu na obálce časopisu Sports Illustrated, a to hned po narození chlapečka, kterého má s manželem Justinem Ervinem. V době těhotenství natočila i videa jak cvičit v těhotenství, na která se můžete podívat, a také si podle nich doma zacvičit.

Ashley Graham je důkazem toho, že na své tělo můžete být hrdé, i když se vám nedaří mít klasické modelkovské míry. Stačí být zdravé a zpevněné. Tak s chutí do cvičení, ať podle Ashley Graham, či podle jiného videa.

Zdroj: Page Six