blobid0.jpg

Dvaatřicetiletá modelka, která předvádí oblečení pro ženy větších velikostí, je v pokročilém stadiu těhotenství. Na miminko se velice těší a požehnaný stav si užívá. Ani s rostoucím bříškem se neváhá ukázat na módním mole nebo na prestižních akcích, mnohdy v dost odvážných modelech.

V září své křivky předvedla například na módní přehlídce Tommy Hilfigera na newyorském týdnu módy. Chvíli předtím zavítala na udílení Fashion Media Awards v New Yorku, kde své rostoucí bříško zahalila do upnutých latexových šatů.

ashley-graham.jpg

S poměrně velkým bříškem se ukázala také na módní show Savage X Fenty v Brooklynu, kde na sebe strhla pozornost díky průhlednému černému modelu. To však nebylo poprvé, co v podobně odvážném outfitu během těhotenství vyšla do společnosti. Už pár dní před tím oblékla na party magazínu Harper’s BAZAAR v New Yorku podobný kousek.

Na konci října v upnutých šedých šatech pro změnu zavítala do pořadu Today Show nebo také do The Morning Show. Před pár dny zase dorazila na akci Vogue Fashion Fund Awards v New Yorku. Na sobě měla těsné šaty, které by si asi oblékla jen málokterá nastávající maminka.

graham.jpg

Foto: Profimedia