Výtažek z lesního ovoce má navíc mnoho benefitů pro naši pleť a pokožku. Objevte kosmetickou kolekci, která spojuje sílu přírody, nostalgické vzpomínky na léto a kouzlo lesního prostředí.

Limitovaná edice Lesní ovoce

Seznamte se s novou podzimně-zimní limitovanou edicí Lesní ovoce, která je inspirovaná tajemstvím lesa, nostalgickými vzpomínkami na dětství a sbíráním lahodných lesních plodů.

64f5c4f46d26cobrazek.png

Kouzlo lesních plodů pro krásu

Výtažek z lesního ovoce (z malin, jahod a ostružin) má díky obsahu cenných ovocných (AHA) kyselin, flavonoidů, sacharidů a vitamínu C hydratační a antioxidační účinek na pleť a pokožku a podporuje regeneraci.
V pečlivě vyladěných, vysoce přírodních recepturách limitované kolekce Lesní ovoce se výtažek z lesního ovoce navíc kombinuje s dalšími ingrediencemi – s přírodními oleji, ovesným beta-glukanem, panthenolem, kyselinou hyaluronovou a dalšími aktivní látky pro krásnou pleť a pokožku.

Vůně léta a sbírání ovoce v lese

Přivoňte si a zamilujte se do ní i vy. Jiskřivě provokativní vůně v sobě mísí sladké lesní jahody, příjemně trpké ostružiny a šťavnaté maliny, doprovázené svěžími zelenými akordy.
Limitovaná edice Lesní ovoce dokonale provoní pokožku i celou koupelnu a maximálně zpříjemní každodenní péči a relaxaci.

Jaké produkty stojí za vyzkoušení?

  1. Každodenní očistu zpříjemní Hydratační sprchový a koupelový gel, cena: 185 Kč
  2. Své ruce odměníte aplikací Výživného & ochranného krém na ruce, cena: 199 Kč
  3. Intenzivní hydrataci a ochranu pleti v chladných měsících dopřeje Ochranný & výživný rodinný pleťový balzám, cena: 289 Kč
  4. Novinkou letošní kolekce je toaletní voda v praktickém roll-on balení do kabelky, cena: 239 Kč

64f5c6110224dblobid0.png

Všechny produkty se pyšní krásným designem s originálními autorskými kresbami od české výtvarnice Diany Delevové, díky kterým se stanou ozdobou každé koupelny, perfektním dárkem pro vaše blízké a hitem letošního podzimu a Vánoc


Užijte si voňavou péči založenou na báječných účincích šťavnatých malin, lahodných jahod a osvěžujících ostružin i vy.

www.manufaktura.cz
64f5c4d02fccfobrazek.png

Reklama