Pokoušíte se o děťátko a stále se nedaří? Byla jste na umělém oplodnění a stejně nic? Patrně na to jdete špatně! Plodné dny se mění podle fáze Luny. Více odborník, který má „na triku“ přes 5 tisíc šťastných maminek a miminek.

Charismatický, příjemný, uklidňující Štír, v jehož společnosti vám prostě musí být dobře. Není to jen tím, co vám vypráví, ale bezesporu i hladivou formou podání.

Když jsem se zaposlouchala do jeho výkladu, co je vlastně na metodě, kterou již za čtyřicet let praxe úspěšně pomohl tolika zdánlivě neplodným párům, tak zvláštního, prakticky jsem nemohla uvěřit, že jde o něco tak přirozeného. 

Ale je to právě ona přirozenost a vědomí, že člověk, stejně jako všechno, je součástí jednoho obrovského celku, co stojí za více než pěti tisíci šťastných početí, kterých je Ing. Josef Kulovaný „příčinou“. Nutno říci takových početí, která klasická medicína pokládala za neuskutečnitelná, nebo si s nimi nevěděla rady.

Luna je matka
Když to hodně zjednodušíme. Z horoskopů, které mnohé z vás již mají, víte, že se vypisuji s postavením a působením jednotlivých planet, co do povahy člověka. Také víte, že Luna v něm zastupuje ženskou stránku a přístup k mateřství. A o tom to hodně laicky řečeno je. 

Josef  Kulovaný je jedním z nejlepších astrologů, na které lze u nás narazit.

Můžete se teď zeptat: A to mám jako uvěřit tomu, že ač se několik let marně snažíme o miminko, když desítky doktorů nedokázalo početí pomoci, jestli selhalo i umělé oplodnění, že mi teď pomůže nějaký astrolog?

Ano. Jeho metoda se přímo řídí tranzitem Luny u každé jednotlivé ženy. A ten není stejný u všech. Podle vašeho narození vám inženýr Kulovaný plodné dny přímo „ušije na míru“. Věřte nebo ne, funguje to! Jak přesně? Na to jsme se zeptali.

Takže to není tak, že plodné dny jsou zhruba uprostřed cyklu?
Naprosto nelze takhle ženu naprogramovat a napasovat ji do nějaké tabulky. Plodné dny ženy s ohledem na postavení její Luny v době jejího narození se právě s ohledem na tuto skutečnost aktivně mění. Jeden měsíc to může být začátkem cyklu a jindy dokonce v době menstruace. To si málokdo uvědomuje a řekne nám to právě Luna.

Ta Luna, která na této planetě zdaleka nemá na starosti jen příliv a odliv. Ta Luna, která je přímo odpovědná za páření mnoha živočichů, za jejich plodnost, za rozmnožování květin, za náladu, emoce i schopnost našeho soustředění, za obsah účinných látek v bylinkách a za mnoho dalších věcí…

Vaše metoda tedy spočívá vlastně v takovém mateřském horoskopu?
Jen její část. U vás je to jednoduché. Z vašeho narození vyplývá, že jste bytostnou podstatou matka. Jste mimořádně plodná a naprosto mě nepřekvapuje, že máte čtyři děti. S ohledem na fakt, že vaše Luna je v Raku, je také pochopitelné, že vaše děti jsou čtyři holčičky. Jste nastavená na holky. To ale neznamená, že nemůžete mít kluka. Tady máte vaše plodné dny na tři měsíce i s daty, kdy byste počala chlapce. (Dostala jsem kalendář a zkonzultuji s přítelem.)

Jinde je potřeba ženu dobře připravit, upravit její energie a podobně. Osvědčuje se mi tady hodně Ajurvéda, která je matkou dnešní západní medicíny.

Počkejte, takže vy umíte naplánovat i pohlaví?

Samozřejmě. Je to zase podle Luny. Čím blíže je ten který měsíc k Raku, tím spíše to bude holka. Není to složité, jen je potřeba si uvědomit, že každá žena, a předně každé její vajíčko, je sakra chytrý organismus a chová se selektivně. Vybírá si…

Když tak nad tím přemýšlím, ono se to dá použít i obráceně, ne? Jako antikoncepce...

Ano, dá a spolehlivě. Jen je potřeba počítat s životností spermií. Ta bývá 48–72 hodin. Čili víte-li, kdy máte své plodné dny, je potřeba počítat s touto dobou před i po.

A co třeba to, zda bude dítě zdravé? To umíte také naplánovat?
Také. S vysokou mírou pravděpodobnosti ano. Astrologická metoda totiž i zde umožnila vyloučit nevhodné termíny a ponechat k početí pouze ty, které jsou vhodné pro narození zdravého dítěte.

Když je vaše metoda tedy tak úspěšná, máte na kontě přes pět tisíc zdravých dětí u dvojic, kde to nebylo samo sebou, proč se tohle neučí každý lékař? Proč nejste propojeni?
Ale ono to zase tak dramatické není. Jsou pracoviště, se kterými dnes již spolupracuji. Někteří lékaři mi dokonce svoje beznadějné případy posílají. A naštěstí jsou i rozumná centra umělého oplodnění, která si již běžně ode mě berou termíny, aby bylo oplodnění úspěšné.
Slova Josefa Kulovaného jsem se pokusila ověřit. Zavolala jsem tedy gynekologovi.
„Znám
 toho astrologa a četl jsem i slyšel o jeho metodě. Patrně čekáte, že ji jako klasický doktor odmítnu. Pohledem lékaře, který z fakulty ví, jak se chová ženský organismus a ženské vajíčko, to neudělám. Pochopitelně nebudu jako gynekolog léčit pomocí astrologie, ale vzhledem k relativitě početí samotného a s vědomím, že chování ženského lůna není otázkou nějaké ryze mechanické posloupnosti, beru systém pana Kulovaného velice vážně a vůbec bych se nestyděl v některých případech sám konzultaci u něho doporučit,“ řekl můj lékař, MUDr. Zajíček.

Někde to ale přece opravdu nejde...
Samozřejmě že existuje procento případů, kdy to skutečně nejde z fyzických příčin, ale procento zdaleka není tak vysoké, jak se zdá.
Jsou ženy, například, které mají tak rozhozené cykly, že je potřeba napřed upravit jejich vlastní vnitřní krajinu. A to lze.
Jsou muži, kteří špatnou životosprávou, vlivem stresu a jiných „darů“ současného způsobu života často mordují vlastní spermie doslova ve velkém. I tady lze snadno pomoci.

Převážně ke mně chodí ženy či manželské páry, které mají za sebou řadu let intenzivní, avšak neúspěšné léčby a neúspěšných pokusů metodou IVF, takže každý takový zdárně vyřešený případ je vlastně malým zázrakem a obrovským úspěchem. O některých zdařilých případech lékaři mluvili jako o otěhotnění v „nelogickém termínu", jiné se nerozpakovali označit dokonce za „zázrak“.

Co je podle vás nejdůležitější?
Jednoznačně to je zdravotní stránka problému. Astrologický výpočet je sice důležitý, ale sám o sobě vůbec nestačí. Zde se jedná o typický průsečík astrologie a medicíny a jejich nezbytnou součinnost. A ona zdravotní stránka se týká nejenom žen, ale v poslední době mnohem častěji i mužů, takže stále naléhavěji vystupuje do popředí medicínská a léčitelská péče o budoucí rodiče. V astromedicíně jde o správnou diagnózu, volbu a načasování velmi jemných, ale přitom nesmírně účinných přírodních prostředků k dosažení eventuálního zlepšení plodnosti obou partnerů. Mám četné doložené případy, kdy po mnoha opakovaných neúspěšných pokusech o umělé oplodnění (IVF) po mojí léčbě a stanovení nejvhodnějšího termínu k početí ženy rychle a bez problémů otěhotněly, často i spontánně!
Zde je jednoznačně největší devízou radost manželských dvojic, které předtím absolvovaly martyrium složitých procedur, nadějí, očekávání a řady zklamání.

A ještě poslední otázka: Kolik to stojí?
Nic. Jenom za sestavení kalendáře plodných dnů musím účtovat 200 korun. Tato částka jde majiteli objektu, kde sídlíme, na nájem a podobně. Svou pomoc, konzultace a poradnu provozuji celých čtyřicet let zcela zdarma. Největší odměnou je mi zdravé dítě a radost jeho rodičů.
Mnou doporučené přírodní preparáty a podpůrné prostředky, samozřejmě jen přírodní, si klienti financují sami.

Co dodat? Snad že dokonce i v době, kdy bez peněz pomalu nelze ani vylézt na ulici, kdy na některých místech platíme i za to, že tam dýcháme, lze narazit na člověka, pro kterého je jeho práce stále především posláním a jedinou odměnou pak vědomí, že ji dělá dobře.

Poradnu pro početí pana Kulovaného najdete na Smíchově, v Nádražní ulici. Na fialovém poutači je nápis Atromedicína. Písemně je možno jej kontaktovat na e-mailu jozka@astromedicina.cz nebo na telefonu 604 875 002. Jeho stránky si můžete prohlédnout na www.astromedicina.cz

Reklama