Milá redakce,

dnešní téma se mi  moc líbí, protože i já patřím k těm lidem, kteří raději stojí na opačné straně objektivu.

Fotím moc ráda a foťák s sebou tahám téměř všude. Problém ovšem je s jeho velikostí. Jsem zastánce klasické fotografie, a tak na svoji zrcadlovku Canon EOS 300 nedám dopustit.

Výhodou je, že s rozvojem digitální fotografie výrazně zlevnily filmy, filtry i objektivy. Jednou si určitě pořídím digitální zrcadlovku, ale jelikož mám plný mrazák kinofilmů, tak je to zatím zbytečné.

Nejraději fotím detaily a různé zajímavé věci, přírodu i zvířata. A také macro foto, brouky, motýly, housenky nebo jen tak zvětšené kytky.Většinu fotografií mám ale v papírové podobě a lepím je do obřích alb "na růžky".

Jedinou nevýhodou je, že fotky nemám v elektronické podobě a tak některé scanuji nebo využívám rovnou služby fotolabů, kdy vám film nascanují a fotky předají i s cédéčkem.Pár vám jich pošlu, ale u některých mám tady v pracovním PC jen náhledy, proto jsou menší.Hezký den a dobré světlo!

paviocko


Paviocko, moc děkuji za příspěvek. Několik alb s lepením na růžky mám ještě doma. Jako malá jsem milovala možnost si do alba cokoli dopsat a nalepit fotografie, jak je libo. Dnes spíše kupuji klasická alba, kam člověk jen automaticky fotografie zasunuje.

Soutěž

Které české město ve východních Čechách bylo v pondělí 13. března opět bez tepla?

Více o soutěži najdete TADY.
Reklama