5c4b0360d21a4obrazek.png

  • Nebojte se nosit světlé džínsy

Je pravdou, že tmavé barvy opticky zeštíhlují, ale i ženy krev a mlíko si mohou pořídit džínsy světle modrých odstínů. Základem je nebát se. Přiznat si a smířit se, že zkrátka máte nějaké to kilo nahoře. Není důvod ukrývat ho pod nevzhlednými volnými oděvy. Noste, co se vám líbí, klidně i upnuté džíny. Je jen potřeba dodržovat jistá pravidla. Prvním z nich je vyhýbat se džínsům s ošoupaným vzhledem. Vyšisovaný vzor se nejčastěji objevuje v oblasti stehen, boků a zadečku. Právě to jsou problémové partie, které není potřeba ještě více zdůrazňovat. Raději zvolte celistvou barvu.

5c4b08c008126obrazek.pngZ kolekce: Violete - Mango

  • Jaké džíny baculkám sluší?

Slušet vám budou především cigaretové střihy. Můžete si dovolit i „slimky“. Jen pamatujte, že střih se zúženou nohavicí nic neschová. Pokud máte silná lýtka, raději si je nepořizujte. U slim džínsů je podstatné zvolit obuv na vyšším podpatku. Nožky opticky prodlouží, budou působit hubenější. Vyhýbejte se džínsům širokého a zvonové střihu. Ty postavě nelichotí. Opticky kila přidají. Džíny vybírejte v adekvátních velikostech. Nikdy je nekombinujte s upnutými svršky. Pohled na přetékající břicho a boky není hezký. Kousky s vysokým pasem (do úrovně pupíku) schovají větší bříško a vytvarují pas. Bokovky jsou zakázané. Klidně zvolte variantu ve zkrácené délce, kdy ukážete kotníky. Tím nožky zúžíte, tedy v případě, že si k nim obujete boty na podpatku.

5c4b07330b67bobrazek.png
Z kolekce: Tamsinlondon.cz

  • Módní ikona pro baculky

Ashley Graham je nejznámější a nejvyhledávanější plus size modelkou. Jednatřicetiletá kráska se stala vůbec první modelkou prádla nadměrných velikostí. Nosí konfekční velikost 44-46. Bohyně křivek, jak se jí přezdívá, je na své ženské proporce pyšná. Nebojí se je ukázat v outfitech, které by si dáma kypřejších tvarů na sebe nikdy nevzala. Oblíbenými kousky jsou svršek odhalující bříško, obepnuté džínsy a šaty. Ukazuje tak světu, že i žena plných tvarů může být zatraceně sexy a nemusí se schovávat do volných oděvů.

5c4b135a919dcobrazek.pngFoto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama