Pokračujeme v plnění vašich novoročních přání. Pokud vám uteklo první vyhlášení, nezoufejte a klikněte si pro něj na tento odkaz: První splněná přání: Megapárty bude! Třeba jste to právě vy, kdo měl štěstí!

A jaká další dvě přání vyplníme?

3. splněné přání: Angličtina

Čtenářka Gaaba touží po tom naučit se anglicky. My jsme pro ni zařídili kurz v jazykové škole Empire, která vyučuje pomocí licencovaných metod.

Sledujte, jak se Gaaba učí!

empire

V průběhu Gaabina studia angličtiny můžete sledovat, jaké bude dělat pokroky. V magazínu Žena-in budeme pravidelně uveřejňovat články o jejích studijních úspěších i neúspěších. Dozvíte se v nich také, jak si vybrat správnou školu pro vás!

4. splněné přání: Chci publikovat!

Čtenářka Eli.Emanuela se rozhodla, že z ní jednou bude spisovatelka. První krůček? Publikování v novinách, třeba v Ženě-in. Rozhodli jsme se jí přání splnit!

Kdy budou vycházet články Eli.Emanuely?

Žena-in

Zatím ještě dolaďujeme podrobnosti, ale už nyní je jasné, že Eli.Emanuela se na rok (do konce roku 2010) stane naší externí redaktorkou s povinností psát každý týden jeden článek. Aby to neměla moc jednoduché a naučila se něco o novinářské práci, musí šéfredaktorovi aktivně předkládat témata a držet se zadaných požadavků na článek. Sledujte každý pátek, jak píše Eli.Emanuela!

Milé vítězky splněných přání, pokud jsme se s vámi ještě nespojili, brzy tak učiníme!

Reklama