Ve středu 3. 5. 2000 ve 12.00 můžete kulomet otázek spustit vy. Lépe řečeno - klást otázky můžete již teď na této adrese, odpovídat se bude až ve středu a tentokrát všichni tři hosté budou odpovídat najednou. Dostaňte je a nešetřete je ani trochu. Ať si to zkusí - být na druhé straně :))))

Týden, co týden, všední den, co den, před vás předstupují, oslovují za vás hosty – oběti i pachatele, tlusté i hubené, zvrhlíky i cudné osoby, cestovatele i lenochy. Jejich cílem je odkrývat problémy v plné nahotě. Tvrdí, že se nebojí ničeho a nikoho.


Prověřte Šárku Kubelkovou, která poté co skončila s moderováním ranního vysílání České televize, vyhrála konkurz na Áčko. Podle dramaturgyně pořadu Věry Krincvajové je Šárka „profesionálka, která bez zbytečných nervů zvládá i velmi neočekávané situace ve studiu a proto je možné jí dávat i velmi citlivá témata a tvůrčí tým v zázemí Áčka jí v tomto ohledu plně důvěřuje“. Miluje prý extravagantní oblékání, které ke své lítosti nemůže v pořadu naplno rozvíjet. Šárka je zároveň velmi senzitivní bytost, zajímá jí léčitelství, tarotové karty a nejrůznější alternativní způsoby života, které kladou důraz na práci s životní energií. Její schopnost vcítit se a použít své geniální radary na vibrace ostatních z ní často dělají v pozitivním smyslu čarodějnici. Témata o magii jsou také její nejoblíbenější a zároveň nejsledovanější i v Áčku.


Pusťte se do Petra Mühla, relativně nové Áčkovské tváře. Vyzkoušel všechna možná povolání až po moderování a funkci ekonomického ředitele v soukromém rádiu. Poté začal psát scénáře pro Áčko a po letním přesunu z budovy Besedy na Barrandov již definitivně nahradil předchozího moderátora J.Pešinu. „Miluje přírodu, moře (v létě se hodlá plavit na jachtě po Jadranském moři a stále se tím v redakci již zhruba od ledna vytahuje…) A jako správný rak (podle horoskopu) miluje své soukromí a zázemí považuje za důležitý zdroj energie pro jakoukoliv svou činnost. Nejraději moderuje témata, která jsou mu osobně blízká, v nichž se může stát hostům ve studiu partnerem a nejen jim pokládat otázky,“ řekla nám o Petrovi Věra Krincvajová.


A třetím, koho nemine palba otázek, je Martin Veselovský. Moderoval televizní klipový pořad S.O.S. na TV Prima a pracoval také jako moderátor Evropy 2. Podle Věry Krincvajové se „pod drsnější vizáží kupodivu skrývá citlivá duše, příběhy hostů ho vždycky hluboce zajímají a snaží se k nim přistupovat na rozdíl od ostatních kolegů spíš z racionálního úhlu pohledu. Ptá se na fakta, hledá logické souvislosti a z tohoto hlediska také zkoumá možnosti hostů v jejich životních situacích, s nimiž se přicházejí do pořadu svěřit. Vzhledem k tomu, že většinu diváků, ale i hostů tvoří ženy, je jeho role a způsob přemýšlení velkým přínosem.“
Martin prý není typickým televizním extrovertem ani exhibicionistou. Spokojený je ve studiu, kde má možnost se pohybovat přirozeně a soustředí se na hosty, nikoliv na sebe. Když je třeba se společně fotit anebo točit speciální upoutávky pro pořad, trpí jako zvíře.
Jeho vášní jsou hory, horolezectví, cyklistika, zkouší různé extrémní adrenalinové sporty a vůbec nechápe, proč ho zbytek redakce nechápe.


A proč nepřijde Pavlína Wolfová? Osud ji odvál do dalekého Ruska na natáčení pořadu Na vlastní oči. (Nebo že by za tím byl nějaký hokejista? :))) ) Ale o její osobnost na našem pravidelném středečním chatu nepřijdete, vždyť pamatujete – Hůlka, Wolf a jak to bylo???
Nyní se však soustřeďte na Martina Veselovského, Šárku Kubelkovou a Petra Mühla. Jaké to je pracovat v nejpopulárnější a zároveň nejproklínanější televizi. Jaké jsou pověstné vztahy uvniř Novy. Mají své hosty rádi, nebo se jim z některých chtělo zvracet? Co myslíte – budou v rámci oslav třetího výročí zahájení vysílání pořadu Áčko upřímní?
Ptejte se už teď na adrese: http://rozhovor.zena-in.cz/ a sledujte on-line rozhovor ve středu ve 12.00.

Reklama