Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Látky použité na výrobu Plisse jsou nenáročné na údržbu, vysoce odolné vůči UV záření, vlhkosti i mechanickému poškození. Většinu Plisse lze vyprat v ruce, otřít prachovkou či vysát. Od klasických žaluzií se liší tím, že můžete nastavit intenzitu stínění současným shrnováním v obou směrech. Vytvoříte si tak stínicí pruh v potřebné výšce nebo barvě. Žaluzie jsou v současné době také ceněny pro svou schopnost uspořit energii.

Plisse lze využít také pro atypická okna, střešní okna nebo do zimní zahrady a všude tam, kde není možné nainstalovat klasickou stínicí techniku. Díky materiálu nevadí občasné orosení okna, atypické tvary nebo přehřívání oken. S těmito žaluziemi můžete zakrýt nevzhledné výklenky, skříně nebo strop. Možnosti použití jsou nekonečné a záleží jen na vaší fantazii. Plisse může mít tvar trojúhelníku, oblouku či kruhu, přesně dle vašich potřeb. Montáž se provádí přímo na okenní křídlo v podobě pevné či odnímatelné instalace. Stejně jednoduchá je pak i případná demontáž.

Tosca – šířka 1,2 m x v 1,5 m: 1.885 Kč vč. DPH

(látka standardní)

Aida – šířka 1,8 m x v 1,5 m: 3.150 Kč vč. DPH

(typ látky s příplatkem)

Mara – šířka 1,8 m x v 1,5 m: 2.620 Kč vč. DPH

(látka standardní)

foto 027 - šířka 1,0 m x v 1,2 m: 1.505 Kč vč. DPH

(látka standardní) / 1 okno

foto 096 - šířka 1,4 m x v 1,9 m: 2.345 Kč vč. DPH

(látka standardní) / 1 okno

Více informací o žaluziích Plisse naleznete zde.

Reklama