63f8a89d7415eobrazek.png
Foto: Shutterstock

Zde je několik tipů, které vám pomohou v cestě za vlastnoručně vyrobeným svetrem snů.

Postupujte vlastním tempe

Pletení není sport a není tedy nutné hnát se k cílové pásce v podobě hotového svetru. Začněte klidně něčím jednodušším, jako je šála.

Zvolte vhodný materiál

Zkuste sáhnout po kvalitním materiálu, jako je Merino vlna, uděláte tím službu sobě i planetě. Nejen, že vám takový vlněný svetr déle vydrží, bude se vám dobře nosit a skutečně vás zahřeje, ale až přijde jeho čas, zcela se rozloží.

Vyberte si pomocníka

Pokud máte rádi retro, sáhněte po metodě našich maminek a babiček. Oprašte starou Tinu či Sabrinu, zajděte pro ni do knihovny, nebo kupte časopis nový, udělejte si pohodlí, uvařte si čaj, zapalte svíčku a užívejte si atmosféru spojenou s vaší novou zálibou. Pochmurné zimní počasí vás k tomu bude přímo vybízet. 

Snadno a rychle podle videí

Na nějaké navozování atmosféry nezbývá čas a zkrátka jen chcete ten svetr?Není nic rychlejšího a snadnějšího než navštívit YouTube. Pod heslem pletení už na vás bude čekat nespočet tutoriálů s návodem jak na to. Nahazování ok a hladce i obrace nikdy nevypadalo jednodušeji. 

Kurzy to jistí

Extrovertní povahy jistě ocení kurzy pletení. Na co sedět doma v koutě, když si kromě svetru můžete vytvořit i nové i nové přátele? Na netu najdete i webináře. Některé jsou i zdrama. 

To nejlepší na konec

Poproste maminku, babičku, tetičku nebo sousedku, ty to umí stejně nejlépe. Navíc jim tim jistě uděláte radost, a protože ve dvou se to táhne nejlépe, ani se nenadáte a budete mít před sebou pěknou řádku homemade svetrů, čepic nebo ponožek, které využijete pro vlastní spotřebu nebo jako dárek pro někoho blízkého.

63f8a9af35b7fblobid0.png
Foto: Shutterstock

Zdroj infromací: autorský článek

Možná by vás mohlo bavit: