OI000003.jpg

Jednorázové masky, které není třeba na obličej mazat, ale jednoduše se na něj nasadí, jsou už několik let na výsluní přízně. Řada NovAge, která spadá pod značku Oriflame, přišla nyní s verzí z biocelulózy. Maska NovAge ProCeluticals byla navržena tak, aby obsahovala vysokou koncentraci aktivních složek, které dodají pleti zdravou barvu, svěžest, hydrataci a okamžitou dávku živin. Při pravidelném používání také posilují kožní bariéru. Díky inovativnímu složení se navíc účinky projeví rovnoměrně na celém obličeji. Ceněná je zejména obsažená látka niacinamid, která dokáže pleť prozářit, a v neposlední řadě také výtažek z rostliny cica. Maska je zabalená ve dvou síťkách. Jedna se nejprve odstraní, maska se přiloží na obličej a následně se sundá i druhá síťka. 

Zní to skvěle, a tak jsme v redakci musely tento slibný produkt samozřejmě vyzkoušet. A tady jsou naše dojmy:

Veronika, redaktorka
Masky, které se na obličej přiloží, mám mnohem radši než ty, které se vybírají z pytlíčku a mažou. Vždycky jsem od nich totiž všemožně zapatlaná, o umyvadle a zrcadle ani nemluvě. A nikdy se netěším na zdlouhavé smývání. U Oriflame NovAge ProCeuticals naštěstí nic takového nehrozí. Maska se nechá patnáct až dvacet minut působit, potom se jednoduše sundá, vyhodí do koše a zbytek účinných látek není třeba umývat, ale vklepává se do pokožky. Příjemná vůně dělá z celého procesu moc fajn rituál, na který si dvakrát týdně ráda najdu čas. Mám poměrně suchou pleť, ale po použití masky byla na první pohled hydratovanější, prozářenější, a hlavně neuvěřitelně hebká. I když by se to asi nemělo, pořád jsem potom měla tendenci si hladit tvář.

Marta, editorka
Tento typ masek mám v oblibě a pravidelně je používám. Jsem tedy ráda, že jsem opět mohla vyzkoušet nějakou další, novou. Osobně nemám ráda masky, které jsou v kelímku a po nanesení se musí smývat. Tuto masku jen přiložím, nechám působit a následně do pleti vmasíruji zbytky, které zůstaly na obličeji a nevsákly se. Maska je velmi příjemná na pleti, hezky ji osvěží, hydratuje a projasní. Ihned po použití jsem cítila, že je moje pleť spokojená, nacucaná prospěšnými látkami a také lépe vypadala na pohled.

Karolína, redaktorka
Nejprve jsem byla překvapená cenou, ale vzápětí jsem pochopila, proč je vyšší než u obvyklých masek z běžných drogérií. Biocelulóza se dobře aplikuje, po masce nezbyde žádná spoušť v koupelně. Relaxovala jsem s ní asi o deset minut déle než je doporučený čas a musím říct, že to bylo moc příjemné. Po sundání jsem zbytek séra vmasírovala do obličeje a nechala ho ještě se chvíli vstřebávat. Ještě týden poté je moje pokožka opravdu velmi hebká, svěží a vypadá hydratovaně. To je efekt, který jsem ještě po žádné jiné masce neměla, a to jsem jich za svůj život vyzkoušela opravdu hodně.

OI000004.jpg

Více informací o masce najdete na stránkách Oriflame

Reklama