5e2ac4daf287bobrazek.png
Proto vyžaduje velmi specifický přístup, a to jak v péči salonní, tak i domácí. Nejhorší projevy může mít pleť s projevy kuperózy. Ta se projevuje začervenalými žilkami tváří. Nejčastěji v oblasti nosu, čela či dekoltu. Jde o jeden z prvních zjevných příznaků klinicky dobře definované kožní choroby – rosacei, která se vyskytuje častěji u žen. Jiný je nenápadný přechodný erytém (zarudnutí kůže například po bouřlivých emocích nebo požití horkých nápojů, nebo slunění). Rizikové faktory, o kterých se předpokládá, že mohou za vznik onemocnění jsou teplotní výkyvy, UV záření, onemocnění žaludku a střev, alkohol a další. Spouštěcím mechanismem může být i nesprávně provedená terapie přístroji dermabraze nebo radiofrekvence.

Zima dává pleti pořádně zabrat. Jak se o ni v tomto období správně starat?Přikrýt ji, ale nezadusit,“ radí kosmetička Marcela Baldas. „Volit hydratační hutnější krémy, které jsou kvalitní a pleť ochrání.
Pro přecitlivělou pleť zvolit krém obsahující látky, které pomáhají zvládat přechody z pobytu venku a pobytu ve vytopené místnosti a nezapomenout, pokud jedete na hory, tak mít i zvýšenou UVA a UVB ochranu. Na horách je sluníčko obzvlášť ostré. Tak ať nám slouží a neškodí,“ radí z odborného pohledu Marcela Baldas. „Nezbytné je také nezapomínat i v zimě na pitný režim, vitamíny, to vše pleti samozřejmě prospívá a jde ruku v ruce s kvalitní péči o pleť,“ dodává kosmetička.
5e2ac5a26e136obrazek.png

Kvalitní pomocníci

Dbejte na kvalitní domácí péči, ale nezapomínejte, že pravidelná salonní péče (doporučená bývá jednou měsíčně) je také základem, jak si udržet krásnou a zdravou pleť.

Hydratační krém Natinuel Homeo Gen
5e2ac5051e8e9obrazek.pngJe určený pro suchou, citlivou a popraskanou pleť nebo pleť s kuperózou. Posiluje tonus stěn kapilár a zvyšuje tím odolnost pokožky.
Cena 1 240 Kč/50 ml
Prodává se v salonech (distribuční síť najdete na www.natinuel.cz)

Natinuel Hydra Gen
5e2ac5513852eobrazek.pngHydratační krém s trojím účinkem a jemnou strukturou zachovává a obnovuje původní hydrataci, a to nejen povrchovou, ale také hloubkovou. Díky obsahu kyseliny fytové pomáhá předcházet podrážení a poškození buněk způsobenými volnými radikály a přispívá k posílení pokožky proti vnějším agresivním vlivům. Navíc zlepšuje flexibilitu a hutnost rohové vrstvy.
Cena 1 320 Kč/50 ml

Natinuel Home Rose Cream
5e2ac52e600c8obrazek.pngTento krém je vhodný pro lokální ošetření. Na začervenalé části obličeje, zejména v oblasti nosu, brady, čela. Výrazně redukuje začervenání.
Cena 680 Kč/15 ml
5e2ac587ee69cobrazek.png

Reklama