Kozí mléko je nesmírně bohaté na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Ty blahodárně působící na naši pleť. Je prokázáno, že suroviny z kozího mléka zlepšují zdraví, krásu i vitalitu naší pleti. Už odpradávna bylo kozí mléko využíváno při rituálech krásy a naše babičky věděly, že umíchat si masku z domácího tvarohu je to nejlepší, co pro svou pleť můžeme udělat.

ca1.jpg

Přivítejte jaro s exkluzivní zlatou řadou Doré. Ta je výjimečná tím, že kromě kozích ingrediencí obsahuje pleti prospěšné vitamíny A, C, E a vyváženou dávku léčivých rostlin a bylin. Za zmínku stojí arnika, bílý čaj, olivovník, kaštan, vlčí mák, růže. Tato řada je zaměřená na antiaging péči a najdete v ní denní krém Agilé Jour K, noční krém Agilé Nuit K, rozjasňující sérum s vitamínem C a omlazující sérum Retinol like. Výsledky pocítíte na své pleti již po 14 dnech.

Agilé Jour K stvořený pro jarní dny

Denní krém proti vráskám vhodný především pro anti-ageing péči. Zvyšuje odolnost pleti proti působení volných radikálů a slunečního záření, zpomaluje její stárnutí. Dodává jí jemnost a svěží vzhled. Zpevňuje kontury obličeje. Obsahuje jedinečnou vitalizující směs sušeného kozího mléka a syrovátky upravující mikrobiom pokožky. Také máslo z kozího mléka, které pokožku vyživuje, zjemňuje a je zdrojem vitamínu A. Mezi další složky patří olej z pšeničných klíčků, extrakt z kaštanu, extrakt z arniky a bílého čaje, extrakt z olivovníku, kyselina hyaluronová, vitamín C a další pleti prospěšné složky. Cena krému je 663 Kč / 50 g.

ca2.jpg

Agilé Nuit K pro báječné snění

Tento vysoce aktivní noční krém proti vráskám je určený k ošetření zralé pleti se sklonem k tvorbě žilek. Posiluje eliminaci volných radikálů v pokožce a zpomaluje stárnutí pleti. Zklidňuje, pozitivně ovlivňuje obsah vody v pleti a pomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu. Je vhodný především pro anti-ageing péči. Stejně jako denní krém, tak i tento noční obsahuje vitalizující směs sušeného kozího mléka i syrovátky a máslo z kozího mléka. Mezi další důležité složky patří mandlový a pupalkový olej pro zklidnění, olej ze semene šípků růže pro hydrataci, extrakt z květů vlčího máku a olivových lístků pro rozjasnění, extrakt z olivovníku, vitamín E, kyselinu hyaluronovou a mnoho dalších anti-ageing látek. Cena krému je 663 Kč / 50 g.

Pod krém ráno i večer patří vždy sérum pro znásobení efektu

ca3.jpg

Řada Doré nabízí séra hned dvě. Rozjasňující sérum s vitamínem C, které je vysoce hydratační a rozjasňující. Pleti dodá potřebné množství energie k obnově pokožky a chrání ji před zevními vlivy. Postupně sjednocuje lokální barevné nedokonalosti pleti. Po pravidelném používání pleť zesvětluje. Vhodný pro náročnou pokožku se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. Obsahuje jedinečnou technologií stabilizovaný vitamín C v synergické kombinaci s výtažkem z aloe. Tato forma je rozpustná ve vodě a zajišťuje vhodný transportní systém vitamínu C do hlubších vrstev pokožky, kde se může efektivněji projevit jeho blahodárný účinek. Cena séra: 696 Kč / 30 g.

Vyzkoušet ale také můžete Omlazující sérum Retinol like. Jde o jedinečné sérum, které obsahuje nedráždivou látku Luremin® s velmi podobným protivráskovým působením jako retinol. Tato látka přírodního původu se vyskytuje v rostlinách jako je například mořský narcis, reveň štítnatá či stévia purpurea v nízkých koncentracích a její izolace je velmi obtížná. Syntetická výroba Lureminu® je jednodušší a ekologicky příznivější. Důležité je, že vyvolává syntézu kolagenu v pokožce a zvyšuje jeho tvorbu o 8 % po 8 dnech. Sérum obsahuje také vitamín E chránící buňky a glycerin, který zjemňuje a hydratuje. Cena séra je: 521 / 15 g.

Kosmetika Capri je česká firma s tradicí. Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky a kolostra. A vyvážená kombinace vitamínů, minerálů, ceramidů, léčivých rostlin a bylin.

Prozkoumejte e-shop: www.kosmetikacapri.cz, stojí za to.
622884ead3122obrazek.png

Reklama