Česká firma Manufaktura vyšla na trh s novou odličovací péčí Sedmikráska, kterou jsme testovaly nejen my v redakci, ale také jste ji mohly testovat vy, naše milé čtenářky.
5b16592ee77f4obrazek.png

Jemná odličovací péče Sedmikráska obsahuje Jemné odličovací mléko s mandlovým olejem a sedmikráskou pro citlivou pokožku, Zklidňující pleťovou vodu s mandlovým olejem a sedmikráskou pro citlivou pokožku a Jemnou olejovou odličovací emulzi na oči & obličej pro citlivou pokožku.

Jak vaše pleť reagovala na tuto novou řadu od značky Manufaktura?

5b1658e75e754obrazek.pngEliška Ř.

Všechny 3 produkty (Jemné odličovací mléko s mandlovým olejem a sedmikráskou, Jemná olejová odličovací emulze na oči a obličej, Zklidňující pleťová voda s mandlovým olejem a sedmikráskou) jsou v přiměřeně velkém, oku lahodícím balení a všechny velice příjemně voní (zřetelně rozpoznatelná je sedmikráska), vůně je přírodní, nevtíravá. Nyní k jednotlivým produktům:

Odličovací mléko: Opravdu kvalitně a hloubkově odstraňuje z pleti make-up, pleť po něm zůstane dokonale čistá a jemná. Mám sušší a citlivou pleť, ale mléko mi perfektně sedlo, nezanechalo mastné ani suché fleky, nevyskákaly žádné pupínky. Určitě bych s klidným svědomím doporučila osobám s citlivou pokožkou.
5b165894f2e3dobrazek.png

Odličovací emulze na oči: Opět musím konstatovat kvalitní odlíčení očí, není potřeba používat hrubou sílu, mnoho tahů ani přehršle tekutiny, a přesto jde oční odlíčení pěkně dolů. Přestože tato emulze je na bázi oleje, oči ani řasy „neslepí“, tak, jak se to děje u některých jiných olejových odličovačů, takže i po večerním odlíčení můžete ještě dále fungovat :-). Při použití tohoto produktu jsem zaznamenala častější vypadávání řas, ale může to být způsobeno i jinými vlivy, chtělo by to dlouhodobější pozorování. 

Pleťová voda: Po nanesení večer jsem ještě ráno cítila, že je má pokožka na obličeji jemnější a vláčnější. Jinak zopakuji to, co jsem psala už u odličovacího mléka - nebála bych se použít ani pro citlivou a problematickou pleť.

Děkuji za možnost otestovat výrobky značky Manufaktura.

5b1658ef0a875obrazek.pngIvana S.

Obaly jsou krásné, takové jemné, lákají k vyzkoušení. Vůně je příjemná, nevtíravá. Trochu jsem měla strach z olejové odličovací emulze na oči a obličej, ale je velmi šetrná a nezanechává pocit mastnoty. Pohodlně zvládne i voděodolnou řasenku. Jemné odličovací mléko s mandlovým olejem a sedmikráskou dodává pocit hebkosti. Pokožka je jemná a hydratovaná. Zklidňující pleťová voda pak zanechává pokožku svěží a voňavou. Oceňuji šetrnou recepturu s bezalergenní parfemací. Mohu jedině doporučit.
5b1658b35d637obrazek.png

5b1658f4e92a1obrazek.pngEliška O.

Už na první pohled na všechny tři produkty odličovací péče mne nadchnuly! Vypadají tak krásně! Všechny moc příjemně voní. Nejraději mám odličovací mléko, je hodně jemné a není vůbec hutné. Pleťovou vodu jsem věnovala kamarádce, protože tyto přípravky moc nepoužívám a ona ano, tak jsme se rozdělily. Také olejový odličovač očí je skvělý. Vůbec po něm nepálí oči a řasenka se velmi dobře a snadno smývá. Děkuji za možnost testování. Kamarádce pleťová voda také vyhovuje, i když má citlivou pleť.

5b1658fa42ce4obrazek.pngNicol P.

Nejprve bych vyzdvihla, že jsem celkově nadšená z nechemických výrobků a z výrobků, které obsahují mou oblíbenou sedmikrásku. Všechny výrobky mě uchvátily romantickém obalem a i detailem, že byly v pytlíčku, bomba. Hned jsem začala zkoušet a testovat, vezmu to trošku ze široka, vůně všech tří výrobků je velice jemná, nenásilná.

Jemná olejová odličovací emulze mě překvapila tím, že nezanechala typicky extrémně mastný filtr na očích, nemám ráda ten převelice mastný pocit, takže rozhodně body nahoru. 

Zklidňující pleťová voda mi zanechala příjemný výsledek na obličeji, snadno vstřebatelná, příjemná zkrátka super. 

Jemné odličovací mléko mi odlíčilo všechny líčidla včetně jinak těžko odlíčitelné matné tekuté rtěnky. Děkuji za možnost testování, výrobky jsem již doporučila kamarádkám a rodině. :-)

5b1658ff84064obrazek.pngLinda Z.

S kosmetikou Manufaktura jsem velmi spokojena. Limitovaná edice Sedmikráska mě velice překvapila, hlavně jemnou olejovou odličovací emulzí na oči & obličej pro citlivou pokožku. Perfektně odlíčí oční stíny, řasenku a hlavně oční tekuté linky, které používám. U jiné odličovací kosmetiky mi zůstávají stopy linek i po odlíčení, ale po tomto oleji mám oči parádně odlíčené. Mléko zase krásně odlíčí pleť od make-upu a nezanechává stopy mastnoty. Pleťová voda zklidní podrážděnou pleť a navíc i osvěží. Vřele doporučuji tuto řadu. 

5b1659050e191obrazek.pngKateřina V.

Byla jsem moc ráda, že jsem vyhrála produkty Manufaktura. Tuto značku mám moc ráda, ale nekupuji si ji moc často. Odličovací přípravky jsou opravdu kvalitní a krásně voní. Stačí malé množství a make-up je z pleti pryč. Měla jsem trochu obavy z olejového odličovače očí, ale bylo to zbytečné. Olej se rychle vsákne, odlíčí řasenku a tužku na oči a oko je hned čisté. Velmi mi vyhovuje pleťová voda, jemně voní a je svěží. Z takových testovacích akcí mám velkou radost, produkty, které jsem vyzkoušela, doporučuji.

5b16590a928a8obrazek.pngVeronika K.

Již při obdržení balíčku zaplesaly jak oční, tak čichové vjemy. Obal produktů mne zaujal na první pohled, vůně jednotlivých produktů mě pak utvrdila v tom, že mne jistě čeká příjemné testování. S odličovací emulzí nebyl problém odstranit řasenku a linky, aniž by mě přitom štípaly oči, což oceňuji. Odličovací mléko na mě zapůsobilo nejvíc, protože mimo krásné vůně a konzistence stačilo malé množství na očištění pleti, přičemž ji zanechává krásně hebkou. Pleťová voda na závěr krásně hydratovala mou pleť. Tuto limitovanou edici Sedmikráska od Manufaktury velmi chválím, doporučuji především pleťové mléko, které mne opravdu nadchlo.

5b165910dfe34obrazek.pngIvana W.

Momentálně jsem se vrátila ze Švédska, kam jsem jela se svou matkou k mé dceři, takže jsme odličovací péči vyzkoušely ve třech generacích. A všechny tři jsme byly nadšené. Sedmikrásky zůstaly ve Švédsku. 

Při užití některých přípravků si připadám jakoby upatlaná, to v tomto případě vůbec neplatilo, příjemná vůně a funkčnost mě přesvědčila o kvalitě výrobků Manufaktura a už jsem si byla koupit další výrobky. Děkuji za možnost si Sedmikrásky vyzkoušet.
5b16593d7945cobrazek.png

Více informací o produktech naleznete ZDE.

Přečtěte další naše články na odličovací péči Sedmikráska:
5b1659594c479obrazek.png