Je to tak, na pletení nepotřebujete nitě ani vlnu, postačí vám obyčejné noviny. A že to může vypadat hezky! Fotky svých výrobků z novinového papíru nám poslala čtenářka Maryene.

O čem mluvit, když není dané téma? O počasí?

To je vděčné a věčné téma. Počasí. Je nevyzpytatelné a zrádné, většinou je jiné než očekáváme. Trochu se nám ochladilo, tak jsem alespoň doma dokončila rozdělanou práci a uklidila hromadu pletení v rohu kuchyně.

Už několikrát jsem psala o tom, že se učím plést z novinových ruliček.

Košíčky nejsou sice dokonalé, ale natřela jsem je a dozdobila, stejně jako srdce na auto nevěsty. Svatba je za měsíc. A opět mi přichází na mysl otázka počasí. Snad se svatební den vydaří a bude krásně.

maryene

Máme velikonoční týden. A opět se mohu zeptat. Jaké bude počasí? Zatím předpověď dobře nevypadá, má pršet. Meteorologové dokonce varují před mrazy. Na druhou stranu jsem slyšela, že nás čeká velmi suchý rok. Tak ať prší, příroda to potřebuje.

Počasí se stejně nikomu nezavděčí. Ať je krásně teplo a slunečno nebo ať prší, chumelí, je sucho nebo příliš mokro, vždy bude někdo nespokojený.

A ať bude dnes, zítra i celý týden jakkoliv aprílově, přeji všem na Ženě-in pohodový týden.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.


Milá Maryene,

Vaše výrobky jsou moc krásné! Je to těžké? A nechtěla byste nám poslat nějaký návod? Třeba by si rády něco takového vyrobily i další čtenářky. Nebo já. :-)

Krásný den přeje Lucka

Reklama