sd

Prosinec byl ve znamení vánočních večírků, které už jsou za námi. A nyní startuje plesová sezóna. Leden je totiž oficiálním startem plesů a bálů. Zapomeňte na džíny, volné košile, kozačky a jiné nehodící se kousky, ty si nechte do práce či na kávičky s kamarádkou. Pro tuto společenskou příležitost se hodí jediné, tím jsou krásné dlouhé šaty a elegantní doplňky.

ssd

Ples má jedinou podmínku a tím je elegantní oblečení. Zkrátka a dobře, měla byste být za dámu s velkým D. Nezapomínejte, že nereprezentujete jen sama sebe, ale i partnera, který vám dělá doprovod.

Najdou se však i tací, kteří toto pravidlo nedodržují. Pak můžete vidět ženy i muže například v džínech, což je ale špatně, a jedná se o nepřijatelné společenské faux pas. K tomuto večeru krásné róby a doplňky neodmyslitelně patří. Nemusíte se však bát, že byste za šaty musela utrácet horentní sumy, v dnešní době se dají sehnat opravdu krásné kousky za přijatelné ceny, které nezruinují váš rozpočet. Variantou jsou také půjčovny společenských oděvů. Takže milé dámy, pokud vás čeká nějaký ten ples, dbejte na výběr vhodného oblečení a nezapomínejte i na vhodné líčení (klikni ZDE).

Pro vaši inspiraci jsme nachystali fotogalerii plnou módních kousků, které se pro tuto příležitost hodí.

Čtěte také:

Reklama