Ples v Opeře je nejočekávanější společenskou událostí roku. A také nejprestižnější. Pozvánky dostávají jen ty nejznámější osobnosti, a pokud mezi ně nepatříte, musíte sáhnout hodně hluboko do kapsy.

Kdo chce ve společnosti něco znamenat, měl by se na Plese v Opeře rozhodně objevit. A pokud možno sklidit ty největší komplimenty, co se vzhledu týče. Páni si pro tuto příležitost pořizují fraky a dámy ty nejkrásnější toalety pod sluncem. Alespoň to si určitě myslí, když se na ples takového věhlasu připravují.

Ale ve skutečnosti nemusí ta velká snaha o aplaus dopadnout nejlépe. přesvědčte se samy, milé ženy-in. vybrali jsem pro vás několik modelů, ketré rozhodně stojí za pozornost .Ať už v tom dobrém, nebo špatném slova smyslu,

Kdo zářil a kdo se moc nevyznamenal?

k

Slečna Kratochvílová to myslela dobře. Zvolila efektní dvouvrstvé šaty, které mají jistě své tajemství. Ale nějak jí nesedí, nebo švadlena svou práci spíchla hodně horkou jehlou. Šaty působí hodně lacině

m

Modelka Mašlíková zaslouží tentokrát pochvalu. Ani ne tak za šaty, které jsou celkem průměrné, ale za to, že si odpustila provokativní výstřih, aby ukázala vnady. Je tak mnohem víc sexy a působí elegantně, čemuž přispívá i účes ve stylu dvacátých let.

k

Půvabná cvičitelka Kynychová to tentokrát přepískla. Pokud její vystouplé bříško není znakem těhotenství, rozhodně nedělá čest jejímu řemeslu. Ale to ještě není všechno. Podivné gymnastické body překryté průhledným šifonem působí opravdu nehezky. A to se hodně krotím. Je mi to líto, Hanka je krásná žena, která by si zasloužila mnohem elegantnější šaty.

b

Miss Bučková. Nemohu se ubránit dojmu, že jsem tyto šaty už na někom viděla. Ale to není podstatné. Podstatné je to, že jsou to šaty, které vypadají, jako by je ušila její maminka v kuchni. Nemají vůbec uroveň. Působí jako noční košile

b

Krásná Verešová má bezpochyby nejhezčí šaty této „přehlídky“, ale stejně si neodpustím malé rýpnutí. Není té romantiky už trochu moc? Krajka, transparenty, taftová, široká sukně. To by stačilo a růžovou bych vyměnila za nějakou méně sladkou barvu.

To je moje (možná z vašeho pohledu přísné) hodnocení. Vy s ním nemusíte souhlasit, takže si udělejte názor samy.

Foto: facebook

Reklama