Nejsou plenky jako plenky. V dnešní době už maminky příliš neřeší otázku „papírové versus látkové“. Jednorázové pleny díky pohodlí, které přinášejí mámě i dítěti, naprosto převálcovaly trh. Otázkou dne teď je: Když už jednorázové, tak jaké?

Na výběr už totiž zdaleka není jen několik velikostí.

 

Huggies® Newborn jsou například plenky speciálně určené pro novorozence. Není to jen otázka velikosti (koneckonců, mezi novorozeňaty může být váhový rozdíl klidně i 2 až 3 kg). Plenka je perfektně uzpůsobená tomu, že miminko většinu času proleží, proto je i v místech stálého tlaku suchá a poskytuje děťátku nepřetržité pohodlí. Pružný pěnový pásek, díky kterému plenka neprosákne, se dokonale přizpůsobí tvarům dětského tělíčka. Nedráždivý povrch působí jako účinná prevence proti vyrážkám a opruzeninám.

 

Huggies® Super-Flex, to je naopak „model“ pro malé neposedy. Jsou opatřené superpružným pěnovým páskem, díky kterému je přebalování mnohem snazší. Nejenže se miminko bude v těchto plenkách cítit mnohem pohodlněji, pružný pásek ale zabrání sebemenšímu protečení. Navíc jsou plenky Huggies® Super-Flex vylepšené o velké suché zipy. S nimi bude přebalování teprve snadné! Jako vždy mají plenky tvarované jádro a zúžený rozkrok, které dovolí jakýkoliv pohyb při průzkumu okolního světa, při tom ale dokonale zadrží tekutinu.

Nejenom na obalu, ale i na každé plence najdete obrázek oblíbeného hrdiny z nového disneyovského filmu o medvídkovi Pú a jeho kamarádech.

 

Huggies® Pull-Ups® - tudy vede úspěšná cesta od plenek k nočníku. Tyto tréninkové kalhotky fungují jako plenky i jako spodní prádlo současně. Dají se totiž stáhnout a natáhnout jako normální kalhotky (a také tak vypadají). Navíc obsahují tzv. motivační obrázky, které reagují na vlhko - když se dítě počurá, obrázky zmizí.

Kromě toho cítí v plence lehkou vlhkost a brzy si začne říkat o nočník. S veselým Disney® designem - růžové s Minnie pro velké holčičky a modré s Mickey Mousem pro velké chlapečky.

 

DryNites® Pyjama Pants od Huggies® jsou speciální natahovací plenkové kalhotky pro starší děti na noc pod pyžamko. Jsou vašemu dítěti 4 roky nebo více a stále má problémy s nočním únikem moči? Nezoufejte, podobnými potížemi trpí stále více dětí. Tyto natahovací kalhotky jsou určeny pro děti od 4 do 10 let, které váží více než 20 kg. Vypadají jako běžné spodní prádlo, a proto je jejich používání velmi diskrétní - nejsou pod pyžamkem ani pod oblečením vidět.

Natahovací plenkové kalhotky nejsou běžně k dostání v obchodech, ale můžete je zakoupit v lékárnách nebo výdejnách zdravotnických potřeb. Kalhotky také můžete získat na lékařský předpis, jsou totiž hrazeny VZP. Kontaktujte proto vašeho dětského lékaře. Více informací získáte na www.drynites.cz.

 

Huggies® Little Swimmers®. Umíte si představit plavky a plenky v jednom?

Děti, které ještě neumějí spolehlivě používat nočník, potřebují plenku, i když si hrají u vody nebo plavou. Proto jsou tu plenky Huggies® Little Swimmers®. Ve vodě nenasáknou, dobře chrání a navíc vypadají jako moc pěkné plavky. Nezvětšují objem jako obyčejné plenky a stále plní svou funkci. Koupíte je v různých veselých barvách s Disney® motivy.

Máte doma miminko? Jste v očekávání přírůstku? Potom se podívejte na stránky www.huggiesclub.cz, kde najdete sortiment všech výrobků Huggies, ale i spousty tipů pro maminky, jak pečovat o miminko, a  právě probíhající akční nabídky.