Budete letos ještě vyrážet někam k vodě, k moři, anebo se chystáte chodit s vaším miminkem do kurzu plavání? A chcete, aby děťátko bylo u vody okouzlující a hlavně moderní?

Máme pro Vás výborný tip. Už více než rok jsou na našem trhu k dispozici speciální plenky do vody Huggies® Little Swimmers. Jsou určené právě dětem, které ještě neumějí používat nočník a potřebují plenku, i když si hrají u vody nebo plavou. Už tedy nemusíte posílat svou ratolest do vody v běžné plence, nebo miminko nechat úplně bez plenky. Obyčejná plenka může ve vodě nasáknout tak, že malý plaváček bude mít velmi omezený pohyb a neužije si ve vodě tolik legrace. A když pustíte miminko do vody úplně nahé, tak zase můžete mít po legraci vy, až budete muset z vody lovit to, co tam nepatří.

Huggies® Little Swimmers ve vodě nenasáknou jako obyčejné plenky a stále plní svoji funkci. Navíc jsou velmi slušivé, poněvadž vypadají jako „opravdové“ plavky. Elastické boky napomáhají pohodlnějšímu oblékání a elastická boční zábrana nepropustí tekutinu ven.

Jsou k dostání ve třech pěkných veselých barvách pro kluky a pro holky a také ve třech různých velikostech – 7-12 kg, 11-15 kg a 14 a více kg.

Huggies® Little Swimmers můžete koupit ve vybraných hypermarketech Carrefour, Tesco, Makro, Hypernova a Globus.

Reklama