Na rozkošné zlatovlasé děťátko s nahým zadečkem, batolící se kolem bazénu, se každý rád podívá. Horší to ale je, když za sebou něco zanechá…

Vysvětlujte pak tomu mondénnímu italskému páru středního věku, že má Kačenka prostě jen průjem z té jejich zmrzliny. Tady prostě nejste u rybníka Hameráku a ty jejich káravé poznámky budete v duchu slyšet ještě hodně dlouho.

 

Ať se nám to líbí, nebo ne, děti, které ještě neumějí spolehlivě používat nočník, potřebují u vody plenku, ať už se cachtají v dětském bazénku, hrají si s pískem na pláži nebo už samy plavou. Plenky, které se mohou namočit, jsou proto pro rodiče neocenitelnou pomůckou. Plenky Huggies® Little Swimmers® mají ideální vlastnosti - ve vodě nenasáknou, dobře absorbují, nepropustí tekutinu dovnitř ani ven a po namočení nezvětšují objem. Navíc vypadají jako pěkné plavečky, jsou tedy přijatelné pro malé parádnice i pro jejich ctižádostivé maminky, které zrovna dvakrát nestojí o to předvádět všem okolo, že to s tím nočníčkem ještě není nijak slavné.

 

Dětské plavečky jsou k dispozici pro holčičky i pro chlapečky, v různých veselých barevných variantách a s Disney® motivy. Elastické pruhy na bocích zaručují pohodlné oblékání a tím i ochotu, se kterou je děti budou používat.

 

„Plavací“ plenky Huggies® Little Swimmers® jsou k dispozici ve třech váhových kategoriích. Velikost „small“ je určená pro děti od 7 do 12 kg (12 ks v balení), „medium“ pro děti od 11 do 15 kg (11 ks v balení) a „large“ pro cvalíky nad 14 kg (10 ks v balení). 


Pokud se chystáte s batoletem někam k vodě, začněte s přípravou včas – plavkové plenky nemusí  být k dostání v první drogerii, na kterou narazíte. V každém případě je ale vyzkoušejte – výlet s malým dítětem je i tak docela nervák. Je-li možnost si aspoň jednu starost prostřednictvím šikovného výrobku ušetřit, proč toho nevyužít?

 

Nechte se inspirovat na stránkách www.huggiesclub.cz

Reklama